د‌ولت مجبور به تامین زیرساخت‌ها در عرصه رابطه ملی است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “د‌ولت مجبور به تامین زیرساخت‌ها در عرصه رابطه ملی است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرتیپ «غلامرضا جلالی» مدیرعامل سازمان پدافند غیرعامل در حاشیه همایش پدافند غیرعامل و نظام بانکی در جمع خبرنگاران پیرامون موقعیت پیغام‌رسان‌های داخلی اظهار داشت: یکی از شبکه‌های اجتماعی خارجی به روشنی مطرح می‌کند که در یک بازه زمانی واضح چه اقداماتی را در ایجاد محیط شغلی و بستر دریافت و پرداخت می‌خواهد انجام دهد؛ با این وجود این یک نوع سوءاستفاده از این فضا شمرده می‌شود.

وی اضافه کرد: وزارت ارتباطات و مرکز ملی محیط مجازی، سیاست‌های خوبی برای کنترل این فضا معرفی کرده‌اند، به نحوی که با استناد به گزارش وزیر ارتباطات، سری اقداماتی که تا اینجای کار انجام داده‌اند، باعث شده حدود ۱۳ میلیون نفر عضو پیغام‌رسان‌های داخلی شوند. در حقیقت این اقبال مردم به شبکه‌های داخلی، امیدی را به مردم و مدیران شبکه‌های داخلی برای گسترش و برطرف کردن اشکالات این شبکه‌ها می‌دهد.

مدیرعامل سازمان پدافند غیر عامل تصریح کرد: در عرصه شبکه‌های پیغام‌رسان خارجی دولت مجبور به پاسخگویی پیرامون احقاق حق یا عدم احقاق حق مردم در این شبکه‌هاست؛ چون اگر اتفاقی در پیغام‌رسان‌های خارجی برای کسی بیفتد، امکان شکایت از آن در داخل کشور نیست؛ در صورتی که در شبکه‌های داخلی چنین قابلیتی می باشد؛ پس مزایای پیغام‌رسان‌های داخلی برای مردم و کشور بسیار خوب است.

وی گفت: امروز پیغام‌رسان، یکی از زیرساخت‌های رابطه ملی است که بایستی د‌ولت خود را مجبور به تامین تسهیلات و زیرساخت‌ها در این عرصه بداند؛ چونکه در این شبکه‌ها خدمات فراوانی به مردم معرفی می‌شود که قابل حذف نیست و باید هوشمندانه از آن‌ها سود‌برداری کرد.

حتما بخوانید   پیغام تسلیت فرمانده کل سپاه در پی درگذشت مادر شهید ردانی پور

انتهای پیغام/ ۲۳۱

امیدواریم نوشته “د‌ولت مجبور به تامین زیرساخت‌ها در عرصه رابطه ملی است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران