راه‌اندازی سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “راه‌اندازی سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

اوژن در گفت‌وگو با دفاع پرس عنوان کرد؛

مدیرکل اداره مراسم و مناسبت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا را به روش آزمایشی افتتاح کرده‌ایم.

«محمدرضا اوژن» مدیرکل اداره مراسم و مناسبت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس اظهار داشت: بنیاد شهید ۲ ماموریت خدمت‌رسانی به جامعه معزز شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را بر عهده دارد که با همین دیدگاه در کنفرانس نشریات دیجیتال کمپانی کرده‌ایم.

ایشان در باب سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا گفت: سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا را به روش آزمایشی افتتاح کرده‌ایم. این سامانه امکان بازدید به‌صورت سه بعدی را برای استفاده کننده ممکن می‌کند و در قسمت‌های دیگر این سامانه عکس ها، زندگی‌نامه، وصیت‌نامه و موقعیت مکانی گلزار شهدا بارگذاری شده است.

اوژن با اشاره به موقعیت اسناد فرهنگی شهدا اضافه کرد: بسیاری از اسناد فرهنگی شهدا مانند وصیت‌نامه و دل‌نوشته  در بنیاد شهید نگهداری می‌شود و با نیت مستندسازی علمی و دسترسی سریع به این اسناد، برنامه دیجیتالی اسناد فرهنگی ایثارگان را شروع کرده‌ایم.

مدیرکل اداره مراسم و مناسبت‌های بنیاد شهید عنوان کرد: سامانه خدمات الکترونیک ایثارگران (سایبا) را جهت تسهیل در خدمت‌رسانی بهتر به خانواده ایثارگران دیزاین و ۱۰ خدمت اصلی ازجمله صدور کارت ایثارگری، تسهیلات مسکن، دریافت فیش حقوقی و… معرفی می‌کنیم.

انتهای پیغام/ ۱۱۵

امیدواریم نوشته “راه‌اندازی سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   وظیفه هنرمندان تغییر ذائقه مخاطب به سوی دفاع مقدس است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۲۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران