راه‌اندازی سایت «فرضیه‌پروری» به وسیله دانشگاه جامع امام حسین (ع)

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “راه‌اندازی سایت «فرضیه‌پروری» به وسیله دانشگاه جامع امام حسین (ع)” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، در مسیر فرضیه‌پروری، شناسایی و نیز سهولت دسترسی و ایجاد رابطه و رابطه موثر با فرضیه‌پردازان، امری بسیار مهم، حیاتی و ضروری است که در این راستا می‌بایست مکانیزم مشخصی برای جمع‌آوری، بررسی، انتخاب و اجریی کردن فرضیه‌ها ایجاد شود؛ لذا با استناد به اینکه دانشگاه‌های سپاه از نمونه دانشگاه جامع امام حسین (ع) حلقه رابطه علمی و دانشگاهی سپاه با مراکز علمی و دانشگاهی کشور شمرده می‌شود و از سویی دانشگاه جامع امام حسین (ع) دانشگاه سازمانی در جهت خدمات رسانی از ماموریت‌های رده‌های سپاه است و با استناد به ماهیت و ماموریت سازمانی که دارد، این دانشگاه می‌تواند بستری خوب در جهت جمع‌آوری و اجرایی کردن فرضیه‌ها باشد.

بدین خاطر واحد فرضیه‌پردازی دانشگاه جامع امام حسین (ع) در ذیل مرکز افزایش این دانشگاه با نیت پیشرفت و تقویت روند و فرهنگ فرضیه‌پروری در سطح جامعه علمی، بررسی و دانشگاهی کشور، حفظ و نگهداری پژوهشگران با اسم سرمایه علمی کشور، به کارگیری ظرفیت‌ها و توان علمی پژوهشگران، اساتید و نخبگان علمی در جهت رفع نیاز‌های بررسی، شناسایی و جذب نخبگان علمی و دانشگاهی در جهت تقویت زیرساخت‌های نیروی انسانی سپاه و ایجاد محیط پرجاذبه، امن و عالمانه برای شکوفایی استعداد‌ها و پرورش خلاقیت، تشکیل شده است.

براین اساس فرضیه‌پردازان گرامی قادر اند در صورت داشتن فرضیه در عرصه‌هایی مانند: اپتیک، لیزر، رادار، موشکی، صنایع هوایی، ابزارهای، مهمات، دریایی، پایین سطحی، طب دفاعی و پیشرفت مدیریت در بررسی ها صنعتی، با عضویت در سامانه فرضیه‌پروری دانشگاه جامع امام حسین (ع)، فرضیه‌های خود را ارسال کنند. نشانی این سامانه idea.ihu.ac.ir است.

حتما بخوانید   «سپاه» نقش موثری در مبارزه با تروریسم جهانی و خدمات رسانی از مظلومان دارد

انتهای پیغام/ ۲۳۱

امیدواریم نوشته “راه‌اندازی سایت «فرضیه‌پروری» به وسیله دانشگاه جامع امام حسین (ع)” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران