رصد تحرک دشمنان در فراسوی فاصله‌های کشور/ لاف نظامی آمریکا با گسترش قدرت دفاعی جواب داده می‌شود

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “رصد تحرک دشمنان در فراسوی فاصله‌های کشور/ لاف نظامی آمریکا با گسترش قدرت دفاعی جواب داده می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ صباحی‌فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در مراسم صبحگاه که صبح امروز در ستاد این قرارگاه برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز حفاظت معلومات با اشاره به اجرا رژه روز ارتش اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران و قرارگاه پدافند هوایی گوشه‌ای از توانمندی‌ها و اقتدار نظامی و دفاعی کشور را به نمایش گذاشتند و امسال برای بار نخست رژه یگان محمول و ابزارهای و پدافند هوایی ارتش و سپاه به روش ترکیبی و مشترک انجام شد تا دشمنان ما بدانند در نیرو‌های مسلح ایران تنها اتحاد و همبستگی و برادری می باشد و همه نیرو‌های مسلح به روش یکپارچه و منسجم تکمیل جلوگیری از تهدیدات هستند.

ایشان پیشتر اظهار داشت: قدرت نظامی در منظر نیرو‌های مسلح ایران بر خلاف دیدگاه‌های جهان زور و استکبار است؛ چرا که آن‌ها قدرت را برای ظلم و ستم به ملت خود و تعدی بر ملت‌های دیگر می‌خواهند که نمونه آن ارتش کثیف و منحوس رژیم صهونیستی است که می‌بینید با مردم مظلوم چه می‌کند؛ با اینحال ایران اسلامی قدرت نظامی را برای دفاع از مظلوم و استقرار عزت برای ملت‌های آزادیخواه و برای ایجاد صلح و امنیت می‌خواهد.

 

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی تصریح کرد: نیرو‌های مسلح ایران با گسترش قدرت بازدارندگی خود را به سپر محکمی مبدل کرده است تا از کیان و فاصله‌های کشور نگهداری کنند و این قدرت دفاعی دلیل شده تا دشمنان هرگز به فکر تعدی به میهن اسلامی نیفتند.

حتما بخوانید   درخواست هیئت پاکستانی برای بازدید صاحبنظران نظامی از موزه جهت کسب تجربه/ پاکستان را کشور دوست و برادر می‌دانیم

 

ایشان پیشتر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص لاف زدن دشمنان و تاکید آن‌ها بر توقف پیشرفت‌های دفاعی کشور تاکید کرد: قدرت نظامی و دفاعی ایران قابل مذاکره نبوده و نیست و ملت ما به لاف نظامی آمریکا با گسترش قدرت دفاعی خود جواب خواهد داد؛ چرا که نیرو‌های مسلح ایران تنها نیرو‌های کارآمد و مکتبی در جهان هستند.

امیر صباحی‌فرد پیشتر با اشاره به وحدت بین ارتش و سپاه در دفاع از کشور اضافه کرد: امروز از اتحاد و انسجام نیرو‌های مسلح کشور چه افرادی ناراحت هستند و چه افرادی از این هم‌افزایی در ارتش و سپاه خشنود هستند؟ دشمنان نظام جمهوری اسلامی و در راس آن آمریکای جنایتکار و رژیم منحوس اسرائیل از این مسئله ناراحت و دوستان و دوستداران ایران اسلامی چه در داخل چه در خارج خوشحالند که در راس آن‌ها خشنودی حضرت آقاست.

ایشان در انتهای گفت: قرارگاه پدافند هوایی به توجه به تحریم‌های همه جانبه، با سود گیری از ظرفیت‌های علمی کشور و تعامل با مراکز بررسی نیرو‌های مسلح دیزاین، تولید و تولید انواع ابزارهای پیشرفته در عرصه کشف و شناسایی، رهگیری و دیگر ابزارهای ضروری خود را انجام می‌دهد که این ابزارهای با نمونه شبیه به خارجی رقابت می‌کند و گاهی بهتری هم دارد و امروز قادریم هرگونه فعالیت و تحرک دشمنان را در فراسوی فاصله‌های کشور رصد کنیم و در تامین لایه‌های دفاعی خود منتظر سلاح مخصوصی نیستیم و خود قادر به تامین امنیت کشور هستیم.

انتهای پیغام/ ۲۳۱

امیدواریم نوشته “رصد تحرک دشمنان در فراسوی فاصله‌های کشور/ لاف نظامی آمریکا با گسترش قدرت دفاعی جواب داده می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   این توطئه‌ شیطانی، عامل سرعت یافتن تحقق وعده برچیده شدن طومار صهیونیست‌ها است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۹, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران