زندگی شهید محسن حججی سریال می‌شود

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “زندگی شهید محسن حججی سریال می‌شود” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، همزمان با تشییع پیکر مطهر شهید حججی، روابط عمومی شبکه یک از تولید سریال زندگی شهید حججی و معرفی شخصیت والای این شهید اطلاع داد.

 سریال شهید حججی که فیلم‌نامه آن در آینده ای زود تصویب و وارد پیش‌تولید می‌شود کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما خواهد بود که یقیناً در سالروز شهادت این شهید از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

محسن حججی در سال ۱۳۷۰ در شهر نجف‌آباد اصفهان به دنیا آمد و از نمونه رزمندگان دلاور مدافع حرم بود که در خاک سوریه به شهادت رسید. وی از جهادگران و عضو های اکتیو مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که در عملیاتی مستشاری نزدیک فاصله سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی داعش سود و بعد از دو روز به‌دست تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.

این جهادگر فرهنگی از فعالان ترویج و تبلیغ کتاب بود و اعمال جهادی را در اردوهای سازندگی برای خدمت به جاهای محروم انجام داده و از خادمین راهیان نور در جاهای عملیاتی دوران دفاع مقدس بود. شهید محسن حججی در سال ۱۳۹۱ ازدواج کرد، ثمره ازدواج وی پسری به‌ اسم علی است. وی روز دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ به اسارت دشمن سود و در روز چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “زندگی شهید محسن حججی سریال می‌شود” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   عرفه را باید با جان و دل بیاموزیم
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران