سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت در جستجوی شناسایی ظرفیت‌های ایثارگران است

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت در جستجوی شناسایی ظرفیت‌های ایثارگران است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، نشست تخصصی توجیهی و آموزشی مدیران و پیشکسوتان بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش های دفاع مقدس صبح امروز یکشنبه یکم مردادماه با حضور سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سردار «علی فضلی» جانشین مدیرعامل سازمان بسیج مستضعفین، سردار «علی‌اصغر محسن‌شیخی» مدیر کل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران و «صفرعلی براتلو» مدیرعامل سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در سالن شهید «صیاد شیرازی» ستاد مرکزی راهیان نور برگزار شد.
 

براتلو با اشاره به وظیفه سنگین و خطیر سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت در قبال حفظ منزلت و مکان پیشکسوتان اظهار داشت: در وهله اول، ما وظیفه شناسایی ظرفیت ها، تجربه ها و شناخت پیشکسوتان را داریم که تا اینجای کار برای ما مشهور نبودند.

وی با بیان اینکه امروز پیشکسوتان در لایه های اجتماع مخفی شده اند گفت: پیشکسوتان زمانی توانایی فعالیت پیدا می کنند که آن ها را کنار هم قرار دهیم.

مدیرعامل سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت تصریح کرد: از دیگر فعالیت های ما باید بهره برداری از ظرفیت سازمان ها و وزارتخانه ها باشد. توافقاتی با وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و به نتایجی رسیدیم تا وارد مدارس شویم و به تبیین دفاع مقدس بپردازیم. پیشکسوتان  باید وارد کارخانجات، مساجد و مجامع شوند تا حقایق دفاع مقدس را بازگو کنند.

حتما بخوانید   تشکل‌های دانشجویی در قامت مجاهدان فی سبیل‌الله به صحنه آمده و به تقویت انقلاب اسلامی و اعتلای ایران بپردازند

وی با اشاره به لزوم دریافت خاطرات شفاهی پیشکسوتان گفت: نهضت خاطره گویی باید ایجاد و خاطرات رزمنده ها گردآوری و تنظیم شود و عرصه حضور فرماندهان محشر در مراسمات مختلف را برای بیان خاطرات خود از دفاع مقدس ممکن کنیم.

 

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت در جستجوی شناسایی ظرفیت‌های ایثارگران است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران