سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت در جستجوی شناسایی ظرفیت‌های ایثارگران است

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت در جستجوی شناسایی ظرفیت‌های ایثارگران است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، نشست تخصصی توجیهی و آموزشی مدیران و پیشکسوتان بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش های دفاع مقدس صبح امروز یکشنبه یکم مردادماه با حضور سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سردار «علی فضلی» جانشین مدیرعامل سازمان بسیج مستضعفین، سردار «علی‌اصغر محسن‌شیخی» مدیر کل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران و «صفرعلی براتلو» مدیرعامل سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در سالن شهید «صیاد شیرازی» ستاد مرکزی راهیان نور برگزار شد.
 

براتلو با اشاره به وظیفه سنگین و خطیر سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت در قبال حفظ منزلت و مکان پیشکسوتان اظهار داشت: در وهله اول، ما وظیفه شناسایی ظرفیت ها، تجربه ها و شناخت پیشکسوتان را داریم که تا اینجای کار برای ما مشهور نبودند.

وی با بیان اینکه امروز پیشکسوتان در لایه های اجتماع مخفی شده اند گفت: پیشکسوتان زمانی توانایی فعالیت پیدا می کنند که آن ها را کنار هم قرار دهیم.

مدیرعامل سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت تصریح کرد: از دیگر فعالیت های ما باید بهره برداری از ظرفیت سازمان ها و وزارتخانه ها باشد. توافقاتی با وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و به نتایجی رسیدیم تا وارد مدارس شویم و به تبیین دفاع مقدس بپردازیم. پیشکسوتان  باید وارد کارخانجات، مساجد و مجامع شوند تا حقایق دفاع مقدس را بازگو کنند.

حتما بخوانید   جشنواره فیلم رسام خون تازه ای را به سینمای کشور تزریق خواهد نمود

وی با اشاره به لزوم دریافت خاطرات شفاهی پیشکسوتان گفت: نهضت خاطره گویی باید ایجاد و خاطرات رزمنده ها گردآوری و تنظیم شود و عرصه حضور فرماندهان محشر در مراسمات مختلف را برای بیان خاطرات خود از دفاع مقدس ممکن کنیم.

 

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “سازمان پیشکسوتان جهاد و شهادت در جستجوی شناسایی ظرفیت‌های ایثارگران است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران