سربازان آمریکایی و اسرائیلی جرات بهره برداری از ابزارهای پیشرفته خود را ندارند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “سربازان آمریکایی و اسرائیلی جرات بهره برداری از ابزارهای پیشرفته خود را ندارند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته دفاع پرس از مازندران، سردار احمد حق‌طلب مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج شب قبلی (۲۱ تیر ماه)، در سیزدهمین یادواره شهدای تخریب شمال کشور، با بیان اینکه چگونگی مکان و مقام شهدا نزد خداوند است و کسی از آن با خبر نیست، اظهار داشت: با عقل زمینی و آنچه که در هشت سال دفاع مقدس دیده‌ایم، شهدای تخریب از مکان مخصوصی برخوردارند.

مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه کشور با بیان اینکه شهدای تخریب پیشگام عملیات در جبهه‌ها بوده‌اند، اضافه کرد: رزمندگان تخریب قبل از همه نیرو‌ها برای باز کردن معابر مین وارد رفتار می‌شدند و بعد از عملیات نیز برای پاک‌سازی مین و ایجاد تله مین برای دشمن حضور داشته‌اند.

وی با بیان اینکه بچه‌های تخریب غیر از مواجهه با توپ، ترکش و شیمیایی با مین و تله‌های انفجاری نیز مواجه بودند، خاطرنشان کرد: آن‌ها در شب‌های عملیات دست و پای خود را حنا می‌بستند؛ چرا که یقین داشتند یادگاری از خود در عملیات باقی می‌گذارند و با شناخت کامل و بصیرت و بالاخره ایثار و گذشت وارد معبر مین می‌شدند.

سردار حق‌طلب با مظلوم خواندن شهدای تخریب‌چی، گفت: شهدای تخریب با پای برهنه وارد معابر می‌شدند تا هم قادر باشند سیم تله را حس کنند و هم اینکه این پای برهنه و با وضو بودن دلیل بر این بود که آن‌ها معتقد به حضور ملائکه در آنجا بودند.

حتما بخوانید   یک تیم تروریستی ضد انقلاب در استان کرمانشاه منهدم شد

دفاع مقدس مدیون رزمندگان تخریب است

مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه کشور با بیان اینکه دفاع مقدس مدیون رزمندگان تخریب است، اضافه کرد: اگر تخریب‌چیان می‌توانستند مسیری را باز کنند آن عملیات موفق بوده است.

وی با بیان اینکه تا قبل از عملیات رمضان و والفجر مقدماتی تخریب‌چیان معضلات را خوب خنثی می‌کردند و عملیات‌ها خوب پیش می‌رفت، اضافه کرد: از این عملیات‌ها به بعد صاحبنظران اسرائیلی، آمریکایی و شوروی موانعی گذاشتند که خنثی کردن آن‌ها سخت بوده است و در والفجر مقدماتی بعد از چند شب، تخریب‌چیان نتوانستند معابر را باز کنند و رزمندگان به میدان مین زدند و وقتی به دشمن رسیدند که صبح شده بود و رزمندگان خسته شده بودند.

در هشت سال جنگ در مقابل ۴۰ کشور جهان ایستادیم

سردار حق‌طلب با بیان اینکه در آن وقت، قابلیت ها ما کم و دشمن قوی بود، گفت: در جنگ‌های جهانی چند کشور در دو گروه متفقین و متحدین با هم به جنگ پرداختند و اسم جنگ جهانی بر آن گذاشتند؛ با اینحال ما در هشت سال جنگ در مقابل ۴۰ کشور جهان ایستادیم و این کشور‌ها پیشرفته‌ترین ابزارهای را در دست رژیم بعث قرار دادند.

وی با بیان اینکه در هرجا که جنگی رخ داد، کشور‌های کمونیستی یک طرف و غرب در سمت دیگر بوده است، اضافه کرد: تنها جنگی که دو ابر قدرت شرق و غرب برای بار نخست همراه با هم قرار دریافت کردند جنگ هشت ساله بود و همراه با این دو بلوک کشور‌های مرتجع عربی و کشور‌های آفریقایی و آسیایی نیز بوده‌اند.

حتما بخوانید   علمدار جزیره مجنون+ عکس ها

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه در هیچ جنگی در طول تاریخ، چنین اجماعی علیه یک کشور تازه انقلاب کرده، انجام نشده است، اضافه کرد: در تمام عرصه‌های سیاسی، ابزارهای نظامی و اقتصادی از عراق خدمات رسانی کردند و اجازه ندادند حتی یک قطعنامه علیه رژیم بعث پیرامون بهره برداری از سلاح شیمیایی صادر شود و غیر از آن منافقین و مزدوران نیز اخبار و معلومات شهر‌ها را به رژیم بعث می‌فرستادند.

وی با بیان اینکه آنچه امروز به نوعی گزینه روی میز، ما را درمقایسه با آن تهدید می‌کنند، در لحظه دفاع مقدس در صحنه رفتار آوردند، خاطرنشان کرد: این امر در زمانی بود که ما ساده‌ترین ابزارهای را نداشته‌ایم و بچه‌های تخریب با دست خالی معابر را باز می‌کردند؛ با اینحال امروز رزمندگان تخریب ما به نوعی نیروی کارشناس برای آموزش به دیگر کشور‌ها می‌روند.

سرباز آمریکایی، اسرائیلی جرات بهره برداری از ابزارهای پیشرفته خود را ندارند

مدیرعامل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه کشور با اشاره به اینکه آن‌ها از همه گزینه روی میز خود استفاده کردند؛ با اینحال هیچ غلطی نتواستند بکنند، ادامه داد: امروز دست ما پر از گزینه‌هایی است که به فکر آن‌ها خطور نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه دشمن و اسرائیل در بالقوه تجهیزاتش بسیار پیشرفته است، تصریح کرد: در صحنه رفتار، سرباز آمریکایی، اسرائیلی از ما می‌ترسند و جرأت بهره برداری از ابزارهای پیشرفته خود را ندارند.

سردار حق‌طلب با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه قدرت ایمان و شجاعت عامل اصلی پیروزی در دفاع مقدس بوده است، اظهار کرد: امروز هم جوانان ما همان میزان شجاعت و بصیرت و حتی بیشتر از آن دارند، چه آنکه جوانان نسل ما در خاک خود برای نظام و انقلاب جنگیدند؛ با اینحال مدافعان حرم ۲هزار کیلومتر دورتر از کشور از اسلام و مردم دفاع می‌کنند و خیل جوانان داوطلب به صف ایستاده‌اند.

حتما بخوانید   سرلشکر رضایی با سه نشان «فتح یک»

وی با بیان اینکه امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی و هدایت رهبری سلاح و ابزارهای ما به تصور نمی‌آید، اضافه کرد: اکنون با موشک‌های دوربرد خود می‌توانیم هزاران کیلومتر دورتر را هدف قرار دهیم.

سردار حق‌طلب با بیان اینکه دشمن می‌داند در نبرد روبرو پیروز نیست، تلاش خود را بر داخل و ایجاد تفرقه قرار داده است، گفت: باید اتحاد خود را حفظ کنیم و فریب آگهی دشمن را نخوریم و با گزینش مسوولان شجاع، پاک، قوی، جهادی و خودباور، پیروزی پیش رو خواهد بود.

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “سربازان آمریکایی و اسرائیلی جرات بهره برداری از ابزارهای پیشرفته خود را ندارند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۲۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران