سرلشکر باقری به مناسبت درگذشت آیت‌الله ایمانی پیغام تسلیتی صادر کرد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “سرلشکر باقری به مناسبت درگذشت آیت‌الله ایمانی پیغام تسلیتی صادر کرد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری مدیرعامل ستاد کل نیروهای مسلح شامگاه سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت در پی ارتحال آیت الله اسدالله ایمانی نماینده با این وجود فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، در پیامی نبود این عالم وارسته را تسلیت گفت.

متن پیغام سرلشکر باقری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتحال عالم فرزانه روحانی جلیل القدر حضرت آیت الله اسدالله ایمانی نماینده با این وجود فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز که نگین درخشان مردمان آن سرزمین در مجلس خبرگان رهبری به شمار می‌رفت، باعث تأسف و تألم خاطر گردید.

بی تردید نقش آفرینی های سترگ و موثر آن شخصیت ارجمند و وارسته در ترویج علوم و معارف دینی و صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های پیشرو که خیل عظیمی از جوانان فارس را شیفته وجود شریف وی ساخته بود، برای در بیشتر مواقع ماندگار و مورد تکریم و تجلیل اقشار مختلف مردم این استان خواهد بود.

اینجانب این ضایعه بزرگ و جبران‌ناپذیر را به محضر حضرت ولیعصر (عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی)، بیت مکرم و بازماندگان معزز و آحاد مختلف مردم شریف، نجیب، پیشرو و ولایتمدار استان فارس تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای آن به عرش پیوسته پرطرفدار رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و و داغدیدگان عزیز صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می کنم.

حتما بخوانید   نیروی زمینی از تولیدات ملی خدمات رسانی می‌کند

سرلشکر پاسدار محمد باقری

مدیرعامل ستاد کل نیروهای مسلح

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “سرلشکر باقری به مناسبت درگذشت آیت‌الله ایمانی پیغام تسلیتی صادر کرد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران