سرلشکر باقری درگذشت حجت الاسلام طباطبایی را تسلیت گفت

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “سرلشکر باقری درگذشت حجت الاسلام طباطبایی را تسلیت گفت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» مدیرکل ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین «سیدمهدی طباطبایی» از روحانیون وارسته و یاوران نهضت امام را تسلیت گفت.

متن پیغام سرلشکر باقری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت عالم وارسته و خطیب توانا حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی در اولین روز ماه مبارک رمضان و ضیافت الهی باعث اندوه و تاثر شد.

این روحانی ارزشمند که در دسته‌ی برجستگان وعظ و خطابه و دعوت به اخلاق در جامعه شمرده می‌شد، نقش بسزایی در ترویج علوم و معارف دینی و فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام ایفا کرد و تلاش‌های ایشان در ادوار مجلس شورای اسلامی در نمایندگی مردم تهران و مشهد نیز در حافظه تاریخی مردمان این دیار باقی خواهد ماند.

اینجانب نبود این عالم گرانقدر را به عرصه‌های علمیه و روحانیت معظم، علاقمندان و بیت مکرم وی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و داغدیدگان صبر و اجر و سکینه قلبی مسئلت می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری
مدیرکل ستاد کل نیروهای مسلح

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “سرلشکر باقری درگذشت حجت الاسلام طباطبایی را تسلیت گفت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سردار پاکپور درگذشت پدر سرلشکر سلیمانی را تسلیت گفت
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران