سرلشکر باقری عید سعید فطر را به فرماندهان ارتش کشور‌های اسلامی تبریک گفت

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “سرلشکر باقری عید سعید فطر را به فرماندهان ارتش کشور‌های اسلامی تبریک گفت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری مدیرکل ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را به روسای ستاد کل نیرو‌های مسلح و فرماندهان ارتش‌های کشور‌های اسلامی تبریک گفت.

 

متن پیغام سرلشکر باقری به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حلول ماه شوال المکرم و فرخنده عید سعید فطر، عید شکوفایی ایمان و فطرت الهی، جشن اخلاص و بندگی مسلمین و عید تقرب به ساحت حضرت ربوبی و سیراب شدن از چشمه زلال فیض خداوندی را به جناب محشر، نیرو‌های مسلح و ملت عزیزتان تبریک و شادباش می‌گویم.

 

امیدوارم در پرتو الطاف و خدمات رسانی‌های خداوند کریم و گسترش روزافزون وحدت و اتحاد امت اسلامی و ارتقای روابط دوستانه بین ملت‌ها و نیرو‌های مسلح کشور‌های مسلمان بیننده دفع شر دشمنان قرآن و پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) از بلاد اسلامی به ویژه قدس شریف و برقراری صلح و آرامش پایدار در جغرافیای جهان اسلام باشیم.

 

سلامتی و سعادت فرماندهان، کارکنان و خانواده‌های نیرو‌های مسلح آن کشور را از درگاه خدای سبحان مسئلت می‌نمایم.
مدیرکل ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران

 

سرلشکر پاسدار محمد باقری

 

انتهای پیغام/۲۳۱

امیدواریم نوشته “سرلشکر باقری عید سعید فطر را به فرماندهان ارتش کشور‌های اسلامی تبریک گفت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سردار سلیمانی سمبل مقاومت و ایستادگی است/ تا امروز در اسلام چنین صحنه‌ای از اتحاد برای جهاد با کفار ندیده بودیم
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران