سرلشکر جعفری درگذشت مادر شهیدان «شمایلی» را تسلیت گفت

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “سرلشکر جعفری درگذشت مادر شهیدان «شمایلی» را تسلیت گفت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت مرحوم حاجیه خانم «مرحمت شمایلی» مادر شهیدان حبیب الله و حمدالله شمایلی را تسلیت گفت.

متن پیغام سرلشکر جعفری به این شرح است :

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده معظم شهیدان والامقام شمایلی

سلام علیکم؛

درگذشت مرحومه مغفوره ام الشهداء حاجیه خانم«مرحمت شمایلی» مادر سرداران شهید دفاع مقدس حبیب الله شمایلی قائم مقام لشکر ۷ ولیعصر(عج) و حمدالله شمایلی معاون مهندسی رزمی تیپ ۱۵ امام حسن (ع) باعث تالم خاطر گردید.

آن مادر سفر کرده به دیار باقی را همان بس که حیات طیبه اش در سایه سار قرآن و اهل بیت( علیهم السلام) به تربیت فرزندانی مومن، پیشرو، مجاهد فی سبیل الله و ولایت‌مدار سپری و سبز قامتانی چون «حبیب الله» و «حمدالله» را در عرصه دفاع از مکتب علوی و فاطمی عاشقانه و عارفانه تقدیم حضرت حق نمود.

همو که بسان فرزندان شهیدش در جهادی اکبر بعد از سال‌ها استقامت و استقامت در مسیر نورانی ولایت و عشق به اسلام پیشرو «نتیجا ارجعی» حضرت دوست را اجابت نمود و به سوی معبود شتافت تا در جوار شهیدان افلاک نشینش حیاتی جاودان شروع نماید. «طوبی لهم و حسن ماب».

اینجانب نبود آن مادر بزرگوار را تسلیت عرض نموده، از قادر متعال مسئلت دارم روح پاک  ایشان را در نعیم مقیم با اولیاء (علیهم السلام) محشور و به خانواده محترم و بستگان مکرمش عزت و سعادت عنایت فرماید. انشاالله

حتما بخوانید   بازدید فرمانده کل ارتش از تیپ ۳۲۸ شهید عبادت مریوان+ تصویر

 سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیغام/۲۳۱

امیدواریم نوشته “سرلشکر جعفری درگذشت مادر شهیدان «شمایلی» را تسلیت گفت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران