سلامت و اقتدار سپاه ناشی از نقش‌آفرینی نمایندگی با این وجود فقیه و حفاظت است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “سلامت و اقتدار سپاه ناشی از نقش‌آفرینی نمایندگی با این وجود فقیه و حفاظت است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه صبح امروز در مراسم تودیع و تکریم نماینده با این وجود فقیه در سپاه اظهار داشت: یکی از عوامل سلامت و اقتدار سپاه ناشی از نقش‌آفرینی نمایندگی با این وجود فقیه و حفاظت است، در حقیقت این ۲ سری در سپاه نقش تعیین کننده‌ای در سلامت و موقعیت سازمانی سپاه دارند.

وی اضافه کرد: باور عرصه فرماندهی به نقش‌آفرینی حقیقی این ۲ عرصه همراه با فرماندهی برای ارتقاء موقعیت سازمانی سپاه و نیز افزایش و کیفیت بخشی این موقعیت است.

سردار جعفری ادامه داد: در طول یازده سالی که همراه با حجت‌الاسلام سعیدی به نوعی نماینده با این وجود فقیه در سپاه بودم، کمال هم کاری و هماهنگی را داشتیم با این وجود نه به خاطر مسائل سازمانی حتی از جهت دیدگاه سیاسی، مدیریتی، معنوی، فرهنگی، هم نظر و هم نظر بودیم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه از خودگذشتگی و ایثارگری در موفقیت‌های سپاه تعیین کننده است، ادامه داد: آشنایی ما با حجت‌الاسلام حاج صادقی به دوران دفاع مقدس و عملیات فتح فاو باز می‌گردد؛ لذا پیوندی که در جبهه شکل می‌گیرد ناگسستنی است.

وی عنوان کرد: تحول مدیریتی سرآغاز برنامه‌های تازه است لذا می‌تواند برنامه‌های قبلی را با کیفیت و عمق‌بخشی بیشتری ادامه داد.

سردار جعفری تصریح کرد: سه نکته‌ای که مقام معظم رهبری در حکم حجت‌الاسلام حاج صادقی مطالبه کردند، سه مولفه اصلی قدرت سپاه است که می‌تواند همراه با تجهیرات و تکنولوژی نقش‌آفرینی کند.

حتما بخوانید   ضرورت تقویت بسیج جهت اقتدار نظام و ارتقای قدرت بازدارندگی کشور

سردار جعفری بیان داشت: قدرت، صلابت و پیشرفت‌ای که اکنون سپاه دارد مدیون همین عوامل معنوی است.

انتهای پیغام/۲۳۱

امیدواریم نوشته “سلامت و اقتدار سپاه ناشی از نقش‌آفرینی نمایندگی با این وجود فقیه و حفاظت است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران