سپاه در هر عرصه‌ای که وارد شده کارش را به نحو احسن انجام داده است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “سپاه در هر عرصه‌ای که وارد شده کارش را به نحو احسن انجام داده است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برنامه ذره‌بین رادیو تهران اظهار داشت: در ابتدا انقلاب تنها نکته‌ای که کشور‌های غربی به آن توجه نکرده بودند میزان خدمات رسانی مردم از حضرت امام (ره) و انسجام مردم بود.

وی اضافه کرد: امام (ره) با شناخت دقیقی که از نگاه‌های دشمن داشتند دو نهاد را در بدنه کشور تاسیس کردند، سپاه و سازمان بسیج.

سخنگوی سپاه تصریح کرد: از منظر موافقین و مخالفین انقلاب دو نهاد سپاه و بسیج تاثیر فراوانی در امنیت کشور داشتند. بدون حضور بسیج امکان باز پس گیری کشور از دشمن نبود.

سردار شریف گفت: بسیج در مسئله ریزگرد‌ها، مدیریت آب و حل مشکلات اشتغال و مسائل و مشکلات این چنینی در کشور بسیار می‌تواند کمک کننده باشد. به علاوه از طرف دیگر بسیج در همه نقاط جغرافیایی کشور با نیرویی با انگیزه و کم هزینه موثر است.

وی تاکید کرد: نیروی قدس برای کمک در توانمند سازی امت اسلامی برای آزادسازی قدس تاسیس شده است.

سخنگوی سپاه اظهار کرد: منشاء همه اختلافات در جغرافیای اسلامی مرتبط به صهیونست‌ها است.

سردار شریف گفت: نیروی سپاه در هر عرصه‌ای که ورود یافته کار به نحو احسن صورت گرفته است.

به علاوه از طرف دیگر سردار افشار مدیرعامل هیات محشر اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برنامه ذره بین رادیو تهران اظهار کرد: حضرت امام (ره) با تاسیس سپاه پاسداران حضور و هم کاری مردمی را ممکن کردند.

حتما بخوانید   جواب‌های پدارنه امام به نامه فرزندانش

وی با بیان اینکه  نهاد‌های مردمی نباید دولتی شوند، باید هویت مردمی خود را حفظ کنند، اضافه کرد: با شروع جنگ فورا هویت سپاه عوض شد از قالب یک ابزار اطلاعاتی ایمنی به یک نهاد نظامی مبدل شد، وحدت ارتش و سپاه در میدان رفتار اتفاق افتاد.

سردار افشار تاکید کرد: ما در انقلاب دو ارتش نداریم، ارتش یک نیروی کلاسیک است و سپاه بستر حضور مردم و بسیجیان و این‌ها مکمل یکدیگر هستند.

 مدیرعامل هیات محشر اندیشه ورزی سپاه اظهار کرد: تقسیم کار‌ها بین سپاه و ارتش بسیار دقیق تنظیم شده و مکمل یکدیگر هستند.

وی گفت: یکی از نگاه‌های سپاه کمک به جاهای محروم بوده و هست.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “سپاه در هر عرصه‌ای که وارد شده کارش را به نحو احسن انجام داده است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران