سیلی‌های محکم‌تری برای داعش مقرر کرده شده است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “سیلی‌های محکم‌تری برای داعش مقرر کرده شده است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

سردار قاسمی در گفت‌وگو با دفاع پرس:

فرمانده اسبق قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) گفت: اگر داعش و هم‌پیمانانش باز هم در جستجوی تعرض باشند، مطمئنا این دفعه با سیلی‌های محکم‌تری مواجه خواهند شد.

سردار سرتیپ «رستم قاسمی» فرمانده اسبق قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، با اشاره به عملیات موشکی سپاه پاسداران علیه مواضع تروریست‌های تکفیری داعش اظهار داشت: جواب سپاه پاسداران با استناد به توان موشکی و دفاعی موجود در کشور، بسیار کوچک بود و هنوز سیلی‌های بزرگتری برای داعش و هم‌پیمانان داعش در راه است، که اگر آنها بخواهند باز هم تعرضی داشته باشند، در گام‌های بعدی با سیلی‌های محکم‌تری مواجه خواهند شد.

 

وی اضافه کرد: ما برای دفاع از جبهه مقاومت در بیشتر مواقع  تکمیل‌ایم و اسرائیل غاصب نیز باید برای عملکرد و جنایت‌های چندین ساله‌اش پاسخگوی ملت‌های منطقه باشد.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه توان موشکی ایران همانطوری که مدیران کشور پیوسته مطرح نموده‌اند به هیچ وجه قابل مذاکره نیست و همه مدیران محشر‌مقام کشور اعم از رهبر انقلاب، مدیرعامل جمهور و دیگر مدیران همگی به این مسئله باور دارند و این توان باید گسترش یابد.

 

وی به علاوه از طرف دیگر در خصوص موضع‌گیری واپسین مدیران سعودی درمقایسه با ایران گفت: سعودی‌ها در طول چند سال قبلی خصومت خود را درمقایسه با جمهوری اسلامی نمایش داده‌اند و حتما اگر بخواهند به این روند ادامه دهند، جواب آن را دریافت خواهند کرد.

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “سیلی‌های محکم‌تری برای داعش مقرر کرده شده است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   هیچ قدرتی توان غلبه بر مردم ایران ندارد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۶, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران