سینمای دفاع مقدس با استفاده از خصوصیت‌های دلنشین فروش درستی خواهد داشت

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “سینمای دفاع مقدس با استفاده از خصوصیت‌های دلنشین فروش درستی خواهد داشت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

منتقد مطرح سینما در گفت‌وگو با دفاع پرس:

محمدتقی فهیم با اشاره به برخورداری سینمای دفاع مقدس از خصوصیت‌های جذابی چون قهرمان‌پروری، جریان‌سرایی و میهن‌پرستی گفت: از بین ۱۰ فیلم پر فروش تاریخ سینمای ایران چندین اثر مرتبط به ژانر دفاع مقدس است.

«محمدتقی فهیم» منتقد سینما در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، با بیان اینکه بررسی موقعیت فروش سینمای دفاع مقدس در چند بعد قابل بررسی است، اظهار داشت: پرسش اصلی پیرامون گونه سینمای دفاع مقدس است و اینکه آیا می‌توان در این ژانر فیلمی تولید که فروش داشته باشد؟ جواب به این پرسش مثبت است.
وی گفت: تجربه‌ای که در دنیا در تولید فیلم‌های جنگی می باشد، این را نشان می دهد که این کارهای مورد استقبال قرار گرفته اند و به علاوه از طرف دیگر در کشور ما نیز کارهای فراوانی وجود داشته است، که چندین فیلم تاریخ سینما نشان می‌دهد سینمای دفاع مقدس توانایی فروش دارد.

این منتقد سینمای عنوان کرد: از بین ۱۰ فیلم پر فروش تاریخ سینمای ایران چندین اثر مرتبط به ژانر دفاع مقدس است.

فهیم اضافه کرد: سینمای دفاع مقدس به دلیل داشتن خصوصیت‌های دلنشین قهرمان‌پروری، جریان‌سرایی و میهن‌پرستی و زیرگونه‌هایی چون اکشن، داستانی و ترس می‌تواند در صورت تولید فیلم خوب، از پرفروش‌ترین‌های سینمای امروز باشد.

وی خاطرنشان کرد: اکثر فیلم‌های پر فروشی که در بستر ملودرام جنگ و کمدی ساخته شده‌اند، پر فروش بوده‌اند و اگر کسی مدعی شود که سینمای دفاع مقدس نمی‌تواند بفروشد، مغرض است.

حتما بخوانید   باید پیرامون مدافعان حرم کتاب‌هایی نوشته شود تا دچار تحریف نشود

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “سینمای دفاع مقدس با استفاده از خصوصیت‌های دلنشین فروش درستی خواهد داشت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران