شب شعر «عطر یاس» و کنفرانس «القاب و اسماء حضرت زهرا (س)»

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “شب شعر «عطر یاس» و کنفرانس «القاب و اسماء حضرت زهرا (س)»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، شب شعر «عطر یاس» فردا (پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه) ساعت ۱۵ در گالری غربی برج میلاد برگزار خواهد شد.

در این مراسم شاعرانی از قبیل هادی جانفدا، میلاد حسنی، علیرضا رافتی و صابر خراسانی در وصف حضرت فاطمه زهرا (س) شعرخوانی می کنند و همچنی حسین رستمی به اجرای مرثیه خوانی می پردازد. این مراسم ساعت ۱۵ تا ۱۹ در گالری غربی برگزار می شود.

اجرا کنفرانس و ورکشاپی با محوریت حضرت فاطمه (س) در آئینه هنر از نمونه برنامه‌هایی است که امروز (چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه) در گالری شرقی برج میلاد برگزار می شود.

در این کنفرانس ۴۰ هنرمند کمپانی کرده و تقریبا ۶۰ اثر در قسمت های تجسمی، خط، خط- نقاشی، پوستر، تصویر، گرافیک و صنایع دستی به نمایش درمی آید.

به علاوه از طرف دیگر ۵ هنرمند از هنرهای تجسمی از امروز در شکل کارگاهی، القاب و اسماء حضرت زهرا (س) را خط و خط ـ نقاشی می کنند و بعد از اتمام کار کارهای در معرض دید عموم قرار می دهند.

این کنفرانس و ورک شاپ به مدت پنج روز (تا ۳۰ بهمن ماه) در گالری شرقی برج میلاد پابرجاست و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۰ تا ۲۱ از این کنفرانس بازدید کنند.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “شب شعر «عطر یاس» و کنفرانس «القاب و اسماء حضرت زهرا (س)»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   مراسم بزرگداشت شهید «چمران» برگزار شد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۲۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران