شرح معراج‌الشهدا در خصوص تصویر منتشرشده از لحظات وداع خانواده یکی از شهدای لشکر فاطمیون

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “شرح معراج‌الشهدا در خصوص تصویر منتشرشده از لحظات وداع خانواده یکی از شهدای لشکر فاطمیون” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، با استناد به انتشار گسترده تصویری از وداع یکی از خانواده های محترم شهدای لشکر فاطمیون، سرهنگ ابراهیم رنگین مسئول ستاد معراج شهدای تهران توضیحی را پخش کرد.

 

در این اطلاعیه آمده است: «تصویر پخش شده مرتبط به وداع خصوصی همسر شهید سید رضا حس»ینی در معراج‌الشهدا است.

خانواده های محترم شهدای لشکر فاطمیون و زینبیون بدواً به منظور شناسایی پیکر مطهر شهیدشان به معراج الشهدا مراجعه می کنند که بعد از احراز هویت خانواده و شناسایی پیکر شهید، فورا به حسینیه معراج شهدا برای وداع می روند.

از آنجایی که خانواده داغدیده شهدا در شرایط روحی مناسبی نیستند، روند فوق در کمترین لحظه ممکن انجام می شود و امکان اطلاع رسانی برای حضور عموم مردم عزیز و اهالی محترم رسانه نیست، لذا مراسم وداع این شهدا در حضور خانواده و خادمین معراج الشهدا برگزار می شود.

در تمامی مراسم وداع شهدا، خادمین معراج، دقایقی را به روش خصوصی به منظور تازه ترین وداع برای خانواده محترم شهدا مخصوصا همسران آنان مهیا می کنند.

ضروری به ذکر است تمامی مراسم تشییع و تدفین این شهدا با اطلاع قبلی و با شکوه به هر میزان تمام در تمامی کشور برگزار می شود.»

 

انتهای پیغام/ ۱۱۲

امیدواریم نوشته “شرح معراج‌الشهدا در خصوص تصویر منتشرشده از لحظات وداع خانواده یکی از شهدای لشکر فاطمیون” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   روزشمار دفاع مقدس (۲۴ اردیبهشت)
نویسنده : 
تاریخ انتشار : آذر ۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران