شروع داوری هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “شروع داوری هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، اسم‌نویسی هفتمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک به قاریان و اساتید قرآن کریم به انتهای رسید و داوری ابتدایی این دوره از ارزیابی در شورای عالی قرآن شروع شد.

براساس این خبر، با انتهای یافتن فرصت ثبت‌اسم و ارسال تلاوت‌ها از جانب متقاضیان برای کمپانی در هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم، داوری ابتدایی این دوره از صبح امروز ۳۰ خردادماه شروع و تا جمعه، ۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

طی انجام مراحل داوری ابتدایی این برنامه با حضور اساتید و داوران قرآنی، نمرات هر یک از کمپانی‌کنندگان تعیین و کارنامه آن‌ها تیرماه از روش سایت شورای عالی قرآن پخش خواهد شد.

در داوری ابتدایی هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم، کارهای ۲۵۰ نفر از کمپانی‌کنندگان که ثبت اسم خود را به طرز کامل انجام داده و تلاوت‌های خود را ارسال کرده‌اند مورد ارزیابی اساتید و داوران قرار می‌گیرد.

تلاوت‌هایی که در مرحله ابتدایی داوری حدنصاب امتیاز داوران را کسب کنند، قادر اند در آزمون‌های این برنامه که در شهریورماه برگزار خواهد شد کمپانی کنند.

انتهای پیغام/ ۲۴۱

امیدواریم نوشته “شروع داوری هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   بهره برداری از روحانیان فاضل جهت اشتغال در عقیدتی سیاسی وزارت دفاع
نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران