ششمین شماره ماهنامه «سوره سینما» پخش شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “ششمین شماره ماهنامه «سوره سینما» پخش شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، ششمین شماره ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با برنامه روی جلد مرتبط با آیین پاسداشت استاد مجید انتظامی در عرصه هنری به چاپ رسیده است.

در این شماره غیر از انتشار اخبار فعالیت‌های سازمان سینمایی عرصه هنری به موضوعاتی چون: دلنوشته‌ای برای شهید حججی، پاسداشت استاد مجید انتظامی در عرصه هنری، بازتاب همه آرای سینمایی رهبر معظم انقلاب، گزارش درجه بندی سنی فیلم‌ها و فیلم‌های هنجارشکن، نگرانی صاحبنظران از ابتذال در سینما، گفتگو با کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد»، گفتگوی تفصیلی محمد حمزه زاده مدیرعامل سازمان سینمایی عرصه هنری با خبرگزاری تسنیم، گزارش دهه کرامت و سینماگران، اخبار و فعالیت‌های استانها و … پرداخته شده است.

این ماهنامه به سردبیری یزدان عشیری تهیه شده و آرش رمضانیان مجری برنامه آن است. ابوالفضل ذوالفقاری، امید عشریه، تینا جلالی، راحله خدامی، نرگس ساجد، فاطمه پزشکی، محمدعلی حیدری، بهادر زارع و حامد نیکومرام در این ماهنامه هم کاری داشتند.

ششمین شماره ماهنامه «سوره سینما» ویژه مردادماه در ۴۸ صفحه و پایین نظر سازمان سینمایی عرصه هنری به چاپ رسیده است.

 

 

 

انتهای پیغام/۱۲۱

امیدواریم نوشته “ششمین شماره ماهنامه «سوره سینما» پخش شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   مستند متعهد پیشرو، در آستانه چرخش از موضع دفاعی به موضع تهاجمی است
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۳۰, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران