شهدا نمونه‌ای از کامل‌ترین آدم‌ها بودند/ مدافعین حرم ادامه‌دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند 

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “شهدا نمونه‌ای از کامل‌ترین آدم‌ها بودند/ مدافعین حرم ادامه‌دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند ” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، علی‌اکبر رائفی‌پور در همایش یاد یاران آسمانی و ۳۰۰ شهید گردان‌های کمیل و حنظله با اشاره به اینکه برای رسیدن به خداوند راهی جز ورود در راه جهاد نداریم، اظهار داشت:  اگر بخواهیم راهی که شهدا رفتند را برویم باید در راه صراط مستقیم ‌باشیم، و برای قرار گرفتن در این مسیر باید به همه موارد توجه داشته باشیم.

وی ادامه داد: کامل ترین و نمونه‌ترین انسان‌ها اهل بیت هستند و می بایست از آن‌ها درس گرفت و یک درجه پایین‌تر شهدا هستند، شهدایی که برای اینکه به دنیا وابسته نشوند حتی تصویر فرزندشان را نگاه نمی‌کردند.

رائفی‌پور با بیان اینکه شهدا رفتند تا اسلام بماند، اضافه کرد:  شهدای ما برای زنده نگه داشتن اسلام در جبهه‌ها حضور پیدا کردند و بدون هیچ‌ چشم داشتی جان خود را فدای دینشان کردند.

این استاد دانشگاه گفت: امروز شهدا مدافع حرم راه شهدای دفاع مقدس را در پیش دریافت کردند و در راه جهاد قرار دارند.

وی با بیان اینکه شهدا دنبال این نبودند که دیگران آنها را ببینند و در جستجوی سخنرانی نبودند و دنبال رضایت خداوند بودند، خاطرنشان کرد: شهید ابراهیم هادی هم از همان شهدایی بود که برای رضای خدا کارهایش را انجام می‌داد.

رائفی پور با اشاره به اینکه چه کسی محسن حججی را می شناخت، اضافه کرد: این شهید والامقام کاری کرد که دنیا وی را شناخت و کاری کرد که جوانان فراوانی شیفته وی شوند.

حتما بخوانید   مبارزه اصلی ما با غرب‌ گرایان است/ نگاه پیشرو عامل پیشرفت معجزه آسای صنعت موشکی

این استاد دانشگاه گفت: امروز ابراهیم هادی توانسته جوانان فراوانی را اصلاح کند و این نشان می‌دهد شهدا زنده هستند.

وی با بیان اینکه باید تاسف خورد که برخی از مواقع شهدا را فراموش می‌کنیم، اضافه کرد: شهدا راه سعادت را به ما نمایش دادند و ما باید این راه را درک کنیم و قدم بگذاریم.

انتهای پیغام/ ۲۴۱

امیدواریم نوشته “شهدا نمونه‌ای از کامل‌ترین آدم‌ها بودند/ مدافعین حرم ادامه‌دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند ” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۱۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران