شهید حججی چه زمانی تشییع می‌شود؟

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “شهید حججی چه زمانی تشییع می‌شود؟” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، بعد از تحویل پیکر پاسدار شهید مدافع حرم «محسن حججی» به رزمندگان مقاومت در هفته قبلی مردم کشورمان در انتظار این  شهید قهرمان لحظه شماری می‌کنند تا با استقبالی باشکوه، ایشان را تا آرامگاه ابدی در خاک وطن تشییع کنند.

«ابوالفضل ابوترابی» نماینده مردم نجف‌آباد و تیران در مجلس شورای اسلامی پیرامون تازه ترین موقعیت تشییع شهید حججی گفت: واضح شدن صحت دی ان ای این شهید روند تحویل و شناسایی قطعی پیکر را با تأخیر مواجه کرد، با اینحال هم اینک مراحل قانونی احراز هویت طی شده و پیکر صد در صد در دست به شهید محسن حججی است.

ابوالفضل ابوترابی پیرامون تازه ترین موقعیت تشییع شهید حججی اظهار کرد: یکی از علل  تاخیر در تشییع شهید حججی این است که تلاش می‌شود  به نحوی سر پیکر هم تحویل گرفته شود تا ان‌اشالله پیکر مطهر با سر تشییع شود.

وی مطرح  لحظه دقیق تشییع را به آتی موکول کرد و گفت:  هفته آتی پیکر مطهر در ۳ شهر تهران، مشهد و اصفهان تشییع می‌شود و بالاخره مراسم اصلی و خاکسپاری در شهرستان نجف آباد صورت می گیرد. با اینحال ساعت و تاریخ دقیق مراسم ذکر شده متعاقبا مطرح خواهد شد.

 
انتهای پیغام/ ۱۱۱

امیدواریم نوشته “شهید حججی چه زمانی تشییع می‌شود؟” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   مطرح فراخوان پنجمین نشست شعر بانوان عاشورایی
نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۱۷, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران