شهید همدانی نشان داد که می‌توان بازهم پیشرو زندگی کرد

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “شهید همدانی نشان داد که می‌توان بازهم پیشرو زندگی کرد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

سردار یزدی در یادواره شهید همدانی:

فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: سردار شهید همدانی در دورانی که از آن با اسم دوران غربت ارزش‌ها یاد می‌شود، نشان داد که می‌شود پیشرو ماند و پیشرو زندگی کرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار «محمدرضا یزدی» فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در مراسم گرامیداشت سردار شهید مدافع حرم «حسین همدانی» که امشب در تالار وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: سردار شهید همدانی در دورانی که از آن با اسم دوران غربت ارزش‌ها یاد می‌شود، نشان داد که می‌شود پیشرو ماند و پیشرو زندگی کرد.

 

وی اضافه کرد: این شهید مدافع حرم به جوانان کشورمان و کشورهای منطقه نشان داد که می‌توان با همان شیوه‌ای که در دوران دفاع مقدس در طرف دیگر دشمن بعثی ایستادگی کرد در مقابل تروریست‌های تکفیری ایستادگی کرد.

 

فرمانده سپاه تهران بزرگ عنوان کرد: دشمنان در جستجوی این هستند تا با تهاجم فرهنگی ذهن و فکر جوانان ما را تغییر بدهند با اینحال شهادت حججی و حججی‌ها نشان داد که هنوز مردم بسیار فراوانی هستند که رهرو شهدا هستند.

 

انتهای پیغام/ ۲۱۱

امیدواریم نوشته “شهید همدانی نشان داد که می‌توان بازهم پیشرو زندگی کرد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اگر شهید شدم به شهادتم شک کنید!
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۱۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران