عزت شهید حججی نتیجه اُنس وی با قرآن است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “عزت شهید حججی نتیجه اُنس وی با قرآن است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام صفایی:

مدیرعامل دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به کارهای و برکات قرآن در زندگی انسان‌ها گفت: عزت امروز شهید حججی نتیجه اُنس وی با قرآن است.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، حجت الاسلام و المسلمین «غلامرضا صفایی» مدیرعامل دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در آیین اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات قرآن کریم خواهران شاغل و خانواده‌های کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: قرآن برای مردم مانوس با این کتاب آسمانی خصوصیت‌های را مطرح نموده است و بیان می کند این‌ها در قله‌های بهشتی جای و خلعت و تاج مخصوصی بر تن و سر دارند تا همه بدانند که اینها با قرآن مانوس بودند.

وی با اشاره به کارهای و برکات قرآن در زندگی انسان‌ها گفت: ما کم شهید نداریم؛ با اینحال چه می‌شود که خداوند یک جوان ۲۶ ساله [حججی] را اینقدر بزرگ می‌کند.

 

مدیرعامل دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا اضافه کرد: وقتی که وصیتنامه شهید حججی را می‌خوانیم، اینطور گفته میشود که نحوه شهادت به ایشان الهام شده است و بیان می کند با دستانی بسته و رویی باز به سوی قتلگاه می‌روم؛ این نتیجه اُنس با قرآن بوده است.

 

حجت الاسلام صفایی در انتهای سخنان خود به بیان نکات اخلاقی پرداخت.

 

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “عزت شهید حججی نتیجه اُنس وی با قرآن است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   سروده شاعر جوان در رثای شهید «حاج محمد‌مهدی علی‌محمدی»
نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران