عزت شهید حججی نتیجه اُنس وی با قرآن است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “عزت شهید حججی نتیجه اُنس وی با قرآن است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام صفایی:

مدیرعامل دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به کارهای و برکات قرآن در زندگی انسان‌ها گفت: عزت امروز شهید حججی نتیجه اُنس وی با قرآن است.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، حجت الاسلام و المسلمین «غلامرضا صفایی» مدیرعامل دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در آیین اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات قرآن کریم خواهران شاغل و خانواده‌های کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: قرآن برای مردم مانوس با این کتاب آسمانی خصوصیت‌های را مطرح نموده است و بیان می کند این‌ها در قله‌های بهشتی جای و خلعت و تاج مخصوصی بر تن و سر دارند تا همه بدانند که اینها با قرآن مانوس بودند.

وی با اشاره به کارهای و برکات قرآن در زندگی انسان‌ها گفت: ما کم شهید نداریم؛ با اینحال چه می‌شود که خداوند یک جوان ۲۶ ساله [حججی] را اینقدر بزرگ می‌کند.

 

مدیرعامل دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا اضافه کرد: وقتی که وصیتنامه شهید حججی را می‌خوانیم، اینطور گفته میشود که نحوه شهادت به ایشان الهام شده است و بیان می کند با دستانی بسته و رویی باز به سوی قتلگاه می‌روم؛ این نتیجه اُنس با قرآن بوده است.

 

حجت الاسلام صفایی در انتهای سخنان خود به بیان نکات اخلاقی پرداخت.

 

انتهای پیغام/ ۲۲۱

امیدواریم نوشته “عزت شهید حججی نتیجه اُنس وی با قرآن است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   داده‌نما/ پرواز با بالگرد ملی «صبا»
نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران