عقوبت سختی در انتظار روسای جمهور آمریکا، فرانسه و در ابتدا وزیر انگلیس است/ آمادگی بسیجیان برای نابودی شیطان بزرگ و آزادی قدس

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “عقوبت سختی در انتظار روسای جمهور آمریکا، فرانسه و در ابتدا وزیر انگلیس است/ آمادگی بسیجیان برای نابودی شیطان بزرگ و آزادی قدس” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سازمان بسیج مستضعفین در پی حملات موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه اعلامیه‌ای صادر کرد که متن کامل آن به شرح ذیل است.

بسم الله القاسم الجبارین
“وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَ اللَّهِ وَعدُوَّکُم” (انفال/۶۰)

این روزهای تاریخی که بیننده اضمحلال خفت بار و زوال تحقیر آمیز گروهک های تروریستی آمریکایی_صهیونیستی در کشور مقاومت و استقامت سوریه بوده و پیروزی های غرورآفرین و افتخار آمیز رزمندگان سلحشور جبهه حق را به نظاره نشسته‌ایم؛ باز هم سران منفور و دولتمردان جنایت کار عده ای دوَل غربی، خطایی راهبردی و اقدامی اشتباه را مرتکب گردیده و با حملات شکست آمیز موشکی به کشور سوریه، روح وحشیانه و روحیه مستکبرانه‌ی خود را به افکار عمومی دنیا نمایاندند.

بی تردید این جنایت کور، ضمن آنکه بیش از قبل جبهه مقاومت را متحد کرده و حقانیت جهاد مقدس مدافعان حرم و حریم انسانیت را اثبات نمود؛ چهره‌ کریه و حقیقی جبهه‌ استکبار و مدعیان خیالی حقوق بشر را نشان داد که پیوسته دشمن آزادی انسان ها و صلح جهانی بوده و هستند.

سازمان بسیج مستضعفین ضمن اخطار به سران جنایتکار امریکا، انگلیس و فرانسه؛ و انزجار از سکوت دهشت بار سران خود فروخته عده ای دوَل دست نشانده‌ عربی و بویژه حمایتهای مالی نوکیسگان سعودی در غارت آشکار شیطان بزرگ از این دولت صهیونیستی_وهابی، حملات کور موشکی را شدیدا محکوم می نماید.

حتما بخوانید   تهدیدات تازه آمریکا در عرصه سایبری است

یقینا عقوبت سختی در انتظار مدیرعامل جمهور احمق امریکا، مدیرعامل جمهور وابسته‌ فرانسه و در ابتدا وزیر منفور انگلیس خواهد بود و هرگونه عواقبی را این دولت‌های ضد بشری باید پاسخگو باشند که پیوسته برهم زننده‌ صلح بشری بوده و هستند.

کماکان بسیجیان جهان اسلام برای فروپاشی نهایی شیطان بزرگ و نابودی کامل صهیونیسم غاصب کودک کش و آزادی قدس شریف تکمیل فرمان ولایت می باشند تا با قدرت پولادین خویش، هیمنه ی پوشالین نظام سلطه را در هم فرو ریزند.
ان الارض یرثها عبادی الصالحون

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “عقوبت سختی در انتظار روسای جمهور آمریکا، فرانسه و در ابتدا وزیر انگلیس است/ آمادگی بسیجیان برای نابودی شیطان بزرگ و آزادی قدس” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۲۵, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران