عملیات موشکی سپاه ضد تروریست‌های تکفیری در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “عملیات موشکی سپاه ضد تروریست‌های تکفیری در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه:

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای با تشریح بخشی از جزئیات عملیات موشکی ضد تروریستهای تکفیری تاکید کرد: عملیات «لیله القدر» در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت.

به نوشته گروه دفاعی و ایمنی دفاع پرس، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره ۲ خود، بخشی ازجزئیات عملیات موشکی «‌‌لیله القدر» ضد تروریستهای تکفیری را تشریح کرد.
متن این اطلاعیه به شرح پایین است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

با قدردانی از خدمات رسانی‌های قابل ستایش ملت شریف و قهرمان ایران از اقدام غرور‌انگیز و اقتدار‌آمیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجرای عملیات موشکی «لیله القدر» ضد مرکز فرماندهی و مواضع تروریست‌های تکفیری در استان دیرالزور سوریه، بخشی از جزئیات این عملیات مطرح می‌شود:

۱-عملیات موشکی « لیله القدر» در سلسله مراتب نظامی و با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و تحت امر فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) انجام پذیرفت.

۲-کلیه مراحل شناسایی و تجمیع معلومات در باب موقعیت مقرها و موقعیت تروریست‌های تکفیری در منطقه دیرالزور، صرفا به وسیله عوامل میدانی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فرایندی دقیق و مطمئن صورت پذیرفت و در دست نیروی هوافضای سپاه قرار گرفت.

۳-نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بنا شده بر اشراف اطلاعاتی حاصله ، عملیات موشکی «لیله القدر» را دیزاین و با شلیک ۶ فروند موشک میان برد زمین به زمین به سوی اهداف تعیین شده در دیرالزور سوریه به مرحله اجرا در آورد.

حتما بخوانید   اورژانس هوایی هوانیروز در 17 استان کشور اکتیو است

۴-در این عملیات موفق، بیش از ۱۷۰ تروریست تکفیری از نمونه چند تن از فرماندهان و عنصر های موثر آنان به هلاکت رسیده و غیر از مجروحیت تعدادی دیگر از تروریست‌ها ، تلفات سنگینی بر ادوات، ابزارهای و سامانه‌های آنان وارد شد.

در انتهای به ملت پیشرو و غیرتمند ایران و آحاد علاقه‌مندان به انقلاب و نظام اسلامی اطمینان داده می‌شود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به فضل الهی تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا در صیانت از اقتدار و امنیت ملی کشور و جلوگیری از تهدیدات دشمنان، لحظه‌ای درنگ نکرده و جبهه بدخواهان میهن اسلامی را به سختی مجازات خواهد نمود.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 ۱۳۹۶/۰۳/۳۱

 

امیدواریم نوشته “عملیات موشکی سپاه ضد تروریست‌های تکفیری در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران