فتنه ۸۸ یک کودتای آمریکایی و صهیونیستی بود/ عصبانیت ترامپ از کم‌کاری اوباما در فتنه ۸۸

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “فتنه ۸۸ یک کودتای آمریکایی و صهیونیستی بود/ عصبانیت ترامپ از کم‌کاری اوباما در فتنه ۸۸” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

گروه حماسه و جهاد دفاع پرس: در طول عمر انقلاب اسلامی، دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی استفاده کرده‌اند. در فتنه ۸۸ دولت‌های غربی با یکدیگر متحد شدند تا تازه ترین ضربه را به نظام وارد کنند؛ با اینحال باز هم ملت بزرگ ایران در خدمات رسانی از با این وجود‌فقیه و نظام اسلامی به پا خاسته و حماسه بزرگ ۹ دی را رقم زدند، تا باز هم به دشمنان ثابت کنند که پای این انقلاب و نظام ایستاده‌اند.

به مناسبت سالروز حماسه عظیم ۹ دی ماه خبرگزاری دفاع مقدس با سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» مدیرکل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در آن دوره یکی از فرماندهان ارشد نیروی انتظامی بوده، به گفت‌وگو پرداخته است.

سردار کارگر با بیان این‌که فتنه ۸۸ یک کودتای آمریکایی و صهیونیستی بوده است، اظهار داشت: طراحان این کودتا، سال‌ها در خارج از کشور با نیت سرنگونی جمهوری اسلامی، نقشه کشیده و برنامه‌ریزی کرده‌اند. گمان اینکه این فتنه بر اثر یک حادثه به وقوع پیوسته، بسیار اشتباه است. فتنه‌گران به بهانه تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ سعی در رسیدن به اهداف شوم خود داشتند.

وی فتنه‌گران را به سه دسته تقسیم کرده و گفت: گروه اول: طراحان فتنه از قبیل سازمان سیا، موساد، بی‌بی‌سی، فیس بوک، توییتر و رژیم صهیونیستی که سرکرده همه آنها کلینتون بوده است، گروه دوم: ایرانی‌های مقیم خارج از کشور از قبیل سلطنت‌طلبان، ضدانقلابیون، منافقان و… هستند و بالاخره گروه سوم افرادی بودند که در داخل کشور از قبیل اصلاح‌طلبان افراطی، موسوی و کروبی نقشه فتنه را اجرا می‌کردند. هر یک از گروه‌ها، سهمی در این فتنه داشتند.

حتما بخوانید   شهدا گله دارند چرا باید با شیطان معامله کنیم

مدیرکل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اضافه کرد: به اشتراک معترضین جوانانی بودند که تنها به مسئله انتخابات انتقاد داشتند و هیچ آگاهی در باب مسائل بعدی و فتنه نداشتند. آن‌ها در راهپیمایی ۲۵ خرداد ۸۸ هم کمپانی کردند، با اینحال بعد از شنیدن سخنان مقام‌ معظم رهبری در خطبه نماز جمعه ۲۹ خرداد، پی به حقیقت بردند. خطبه رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب بود، در چنین شرایطی ست که که عده‌ای گوش شنوایی نداشتند؛ بدلیل آنکه این مردم اعتراضی غیر از نتیجه انتخابات داشتند.

سردار کارگر ایجاد محیط غبارآلود را یکی از علل ناآگاهی عده ای جوانان در آن وقت دانست و گفت: فتنه‌گران از محیط غبارآلود جامعه استفاده کرده و سعی در ایجاد ابهام میان جوانان داشتند. آن‌ها به بهانه تقلب در انتخابات سعی در جذب جوانان و افکار عمومی داشتند، در چنین شرایطی ست که که روند انتخابات در کشورمان به شکلی دیزاین شده است که امکان تقلب در آن نیست.

وی با اشاره به مسئله گفتگو موسوی که قبل از مطرح رسمی نتایج انتخابات، در جمع خبرنگاران خبر از پیروزی خود داده بود، عنوان داشت: نزدیک به ۴۰ دستورالعمل براندازانه «جین شارپ» که استاد انقلاب‌های رنگی است، در اطلاعیه‌های موسوی اجرا شده است و این نشان، از اجرای نقشه از قبل تعیین شده دارد. وانگهی، این فتنه‌گران در طرف دیگر خدمات رسانی‌های افرادی مانند عبدالمالک ریگی، سلطنت‌طلبان و … سکوت کردند.

مدیرکل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سابقه دیزاین این فتنه را حدود ۱۰ سال قبل از وقوع آن دانست و تاکید کرد: با استناد به عقبه این اغتشاشات؛ از قبیل اتفاقات رخ داده در کوی دانشگاه سال ۷۸ و رخنه و سعی در ایجاد فتنه در مجلس ششم به این یقین رسیدیم که فتنه ۹ دی ماه ۸۸ از قبل تعیین شده و از جانب استکبار جهانی بوده است. در همان روزهای، سیستم اطلاعاتی کشور، نیروی انتظامی و سپاه پاسداران مراکزی را کشف کردند که این مراکز از قبل برای پیش‌برد فتنه در حال فعالیت بود. در این راستا یک استودیو در اطراف قیطریه برای شبکه بی‌بی‌سی برنامه می‌تولید که از جانب ناجا کشف و پلمپ شد. وانگهی، حزب «هم کاری» نیز که در جهت اهداف این فتنه فعالیت داشت، منحل شد. وقتی که در ناجا سخنرانی‌ها و ادعاهای فتنه‌گران داخلی را رصد ‌کردیم، جورچین این کودتا تکمیل شد.

حتما بخوانید   در بحث خدمات رسانی از شهدا، در بیشتر مواقع مردم جلوتر از مدیران هستند

سردار کارگر خاطر نشان کرد: دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به اسلام و کشور استفاده خواهد نمود. رهبر معظم انقلاب به طرز شفاف، پرده از حضور مستکبران‌ در فتنه ۸۸ برداشتند و چند سال بعد ترامپ و کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به نقش و حضور آمریکا در این فتنه اشاره کردند و از این حیث باز هم درایت و هوشمندی سکاندار انقلاب اسلامی بر همگان روشن شد. در این مناظره ترامپ گفته بود: «دولت اوباما در فتنه ۸۸ ایران تلاش کرد، با اینحال تلاششان کم بود.» در عجبم از افرادی که از حضور ریگی، آمریکا، انگلیس، منافین، سلطنت‌طلبان و … در فتنه ۸۸ اطلاع دارند، از این عملکرد خود برائت نمی‌جویند و شرمنده هم نیستند. این مردم به سه صورت هستند: گروهی به استکبار جهانی وابسته‌اند، گروه دیگر مشکلات روحی و روانی دارند و گروه سوم با استناد به آیات قرآن، قلبشان بیمار است و مشکلات اعتقادی دارند. در فتنه ۸۸ تمام مخالفین نظام جمهوری اسلامی با یکدیگر متحد شدند. از دوران پیروزی انقلاب اسلامی تا سال ۸۸ دشمنان نظام، در عده ای موارد با یکدیگر اختلاف داشتند، با اینحال در سال ۸۸ با نیت براندازی نظام جمهوری اسلامی با یکدیگر متحد شدند و این نشان از کودتای بزرگی دارد.

سردار کارگر با بیان اینکه محیط مجازی می‌تواند هم یک فرصت و هم نوعی تهدید برای کشور باشد، خاطرنشان کرد: در بررسی این مقطع زمانی به فعالیت‌های گسترده فتنه‌گران در محیط مجازی، پی بردیم. در آن دوران کلینتون به طرز عملیاتی وارد میدان شد؛ به گونه‌ای که اقرار کرد «فیس‌بوک دچار مشکلاتی شده بود و به خاطر مشکلات فنی می‌خواست کار خود را تعطیل کند؛ با اینحال، ما اجازه ندادیم و طی اقداماتی این شبکه اجتماعی را تقویت کردیم؛ بدلیل آنکه وقایعی در حال رخ دادن در ایران بود.» وانگهی انتهای سال ۸۷ برای بار نخست، بی‌بی‌سی فارسی راه‌اندازی شد. بعد از اجرای این نقشه‌های شوم سیاسی، کلینتون در سفری به لندن از بی‌بی‌سی تشکر کرد.

حتما بخوانید   بیست و پنجمین پاسداشت شهدای اربعه حلب برگزار شد

ایشان در جواب به سوالی مبنی بر اینکه آیا فیلترکردن سایت‌هایی که در جهت اهداف فتنه ۸۸ فعالیت داشتند، کار صحیحی است یا نه؟، اظهار داشت: مدیران باید به خوبی اطلاع‌‎رسانی کرده و حقیقت را به مردم بگویند. مردم نیز باید بر روی اعتقادات خود، بایستند. تحت این شرایط ممکن است الزامی به فیلتر هم نباشد. در چنین شرایطی ست که که مردم امروز به خوبی می‌دانند که اغتشاشات سال ۸۸ به بهانه انتخابات ریاست جمهوری و با نیت براندازی جمهوری اسلامی بوده است.

مدیرکل بنیاد حفظ کارهای و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به سخنان مدیرکل قوه قضاییه مبنی بر باز بودن پرونده فتنه‌گران ۸۸ اشاره نمود و گفت: همان‌طور که جنگ تحمیلی را فراموش نکردیم، فتنه و فتنه‌گران را هم فراموش نخواهیم کرد. افرادی که در آن دوران، نوکری استکبار را کردند، هرگز گمان نبرند که قادر باشند، باز هم در کشور اکتیو باشند و فتنه دیگری را به راه بیاندازند. در فتنه ۸۸ اسلام در طرف دیگر تمامیت کفر، ایستادگی کرد.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “فتنه ۸۸ یک کودتای آمریکایی و صهیونیستی بود/ عصبانیت ترامپ از کم‌کاری اوباما در فتنه ۸۸” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : دی ۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران