فراخوان دهمین جشنواره جریان انقلاب پخش شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “فراخوان دهمین جشنواره جریان انقلاب پخش شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، عرصه هنری انقلاب اسلامی در راستای تحقق اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد کارهای ارزشمند ادبیات جریان انقلاب، دهمین جشنواره جریان انقلاب را برگزار می‌کند.

مسائل و اتفاقات سال های قبل از انقلاب و روزهای پیروزی انقلاب و بعد از آن تا امروز از قبیل دفاع مقدس، کودتای نوژه، حادثه طبس، منافقین، فتنه‌ها و ترورها، خیزش سال ۴۲ و تبعید امام، کودتای سال ۳۲، استکبارستیزی، هویت ملی و تأثیر انقلاب اسلامی در منطقه و کشورهای اسلامی و موج بیداری اسلامی، دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، نقش رهبری انقلاب اسلامی در وحدت و انسجام ملی و هدایت جریان‌های استکبارستیزی و غرب‌زدگی مسلمانان جهان با تأکید بر هویت اسلامی و هویت ملی موضوعات مقرر کرده شده برای این دوره از جشنواره هستند.

بخش‌های جشنواره


رمان(بزرگسال و نوجوان)
جریان کوتاه(بزرگسال و نوجوان)

شرایط ارسال کارهای:

 

ثبت‌اسم و دریافت کدرهگیری تنها از روش سایتwww.artfest.irمیسر خواهد بود. قالب فایل کارهای ارسالی می بایست WORD، با اندازه قلم ۱۴و فونتBMitraبر روی لوح فشرده بهمراه ورژن چاپی ارسال شود.

صفحات متن بدون ذکر اسم و مشخصات صاحب اثر ارسال شود. درج کد رهگیری و بخش روی صفحات کارهای الزامی است. هر فرد می‌تواند همزمان در تمام بخش‌های جشنواره کمپانی کند.
کارهای ارسالی به کمپانی‌کنندگان عودت نخواهد شد.

دبیرخانه جشنواره از دریافت کارهای ارسال شده بعد از موعد مقرر معذور است. حضور برگزیدگان در مراسم پایانی جشنواره الزامی است و عدم کمپانی به منزله انصراف از جشنواره تلقی خواهد شد.

حتما بخوانید   بزرگترین غفلت شیعه از عاشورا و 500 سال نگاه معیوب به محافل دینی/ توجه دلسوزان انقلاب دلیل پیشرفت شعر عاشورایی است

جوایز کارهای انتخاب رمان در قسمت بزرگسال

 

نفر ایشانّل:۱۴۰ میلیون ریال
نفر دوم : ۹۰ میلیون ریال
نفر سوم :۷۰ میلیون ریال

جوایز کارهای انتخاب رمان در قسمت نوجوان

 

نفر ایشانّل : ۷۰ میلیون ریال
نفر دوم : ۵۰ میلیون ریال
نفر سوم :۴۰ میلیون ریال

جوایز کارهای انتخاب جریان کوتاه در هر بخش (بزرگسال و نوجوان)

 

نفر ایشانّل: ۵۰ میلیون ریال
نفر دوم: ۳۰ میلیون ریال
نفر سوم: ۲۰ میلیون ریال

لحظه ارسال اثر به این جشنواره ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مقرر کرده شده است.

علاقه‌مندان بعد از ثبت اسم اینترنتی در آدرس www.artfest.ir  می توانند کارهای خود را به دبیرخانه مرکزی جشنواره‌های عرصه هنری به نشانی تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، عرصه هنری ارسال کرده و جهت هماهنگی با شماره تلفن ۵-۸۴۱۷۲۲۰۴-۰۲۱ رابطه بگیرند.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “فراخوان دهمین جشنواره جریان انقلاب پخش شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آذر ۲۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران