فراگیر شدن انقلاب اسلامی در قاره آفریقا/ راهیان نور شیوه دفاع از باورها را به ما می‌آموزد

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “فراگیر شدن انقلاب اسلامی در قاره آفریقا/ راهیان نور شیوه دفاع از باورها را به ما می‌آموزد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، «محمد کداتو» طلبه و زائر نیجریه‌ای راهیان نور گفت: راهیان نور حرکت مناسبی است که به ما دفاع کردن و تشخیص حق از باطل را می‌آموزد و این‌که به چه نحو از باورها و عقاید خود دفاع کنیم. بنده به روشنی می‌گویم در جنگ تحمیلی بسیاری از کشور‌ها با ایران اسلامی جنگیدند، با اینحال به خاطر حضرت حق جمهوری اسلامی ایران پیروز شد، بعثی‌ها شکست خوردند و جبهه‌ حق از باطل آَشکار شد.

وی ادامه داد: از کشور نیجریه به این‌جا آمده‌ام تا از رشادت‌، دلاوری، ایمان و از‌خودگذشتگی شهدا الگو بگیرم و از طرف دیگر در خصوص سیره شهدای انقلاب و دفاع مقدس در کشورم تبلیغ کنم. امیدوارم به توفیق الهی روزی فرا برسد که در تمام کشورهای قاره‌ی آفریقا پیشرو هم‌چون انقلاب اسلامی ایران شکل بگیرد.

محمد کداتو اظهار کرد: شهادت یک موهبت بزرگ الهی است که بسیار با ارزش و گران‌قدر بوده و پیامبر گرامی اسلام بیان داشته‌اند که یک شهید می‌تواند ۷۰ نفر را شفاعت کند. مقام شهدا بسیار والاست؛ ما هم با مطالعه زندگی شهدا باید سعی کنیم سیره‌ی آن‌ها را در زندگی پیاده و مانند آنان زندگی کنیم، تا به مقام و منزلت آنان برسیم.

وی اضافه کرد: بنده به جوانان پیش نهاد می‌کنم که راه شهدا را ادامه دهند، چون راه شهدا راه بسیار بزرگ و ارزشمندی است.

حتما بخوانید   ارتش همراه با سپاه و بسیج خدمتگذاران زوار راهیان نور هستند

زائر نیجریه‌ای در انتهای گفت: رهبر مسلمین جهان امام خامنه‌ای (حفظه الله تعالی) انسانی کامل و بزرگی است و ضروری است همه جهان از ایشان الگو بگیریم، به فرمایشاتش گوش فرا دهیم و آن‌ها را اطاعت و عملی کنیم.

انتهای پیغام/ ۱۱۴

امیدواریم نوشته “فراگیر شدن انقلاب اسلامی در قاره آفریقا/ راهیان نور شیوه دفاع از باورها را به ما می‌آموزد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۱۰, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران