فرهنگ بسیجی مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “فرهنگ بسیجی مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

در اعلامیه‌ ارتش مطرح شد؛

ارتش جمهوری اسلامی در اعلامیه‌ای تصریح کرد: فرهنگ بسیجی به مثابه الگویی کارآمد در عرصه‌های مختلف مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج اعلامیه‌ای را صادر کرد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت هفته بسیج، تاکید کرد: فرهنگ بسیجی به مثابه الگویی کارآمد در عرصه‌های مختلف مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است.

در این اعلامیه‌ با تبریک سی و هشتمین سالروز تشکیل نیروی مقاومت بسیج به آحاد بسیجیان ولایت‌مدار، تصریح کرد؛ سازمان بسیج مستضعفان که با تدبیر و ‍ژرف نگری امام خمینی (ره) تشکیل شد، در مدتی کوتاه مبدل به شجره طیبه ای شد که ملت ایران را از گردنه‌های پر اخطار عبور و در مسیر تعالی و پیشرفت قرار داد.

این اعلامیه می افزاید: حافظه تاریخی ملت ایران شهادت می دهد عبور موفق انقلاب و نظام از مساله‌ها، بحران‌ها و فتنه‌های دیزاین شده به وسیله جبهه دشمنان داخلی و خارجی از نمونه آنچه در جنگ تحمیلی ۸ ساله و فتنه‌ سال ۸۸ بر کشور گذشت، مرهون هوشمندی، بصیرت و فداکاری‌های کم مانند آحاد مدافعان انقلاب و میهن اسلامی به ویژه بسیجیان دریادل تحت رهنمودهای حکیمانه  مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ماندگاری این شجره طیبه باعث سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی گردید.

حتما بخوانید   سرلشکر باقری شهادت سردار ییلاقی را تسلیت گفت

به علاوه از طرف دیگر در این اعلامیه آمده است: بسیج مردمی با اسم یکی از آموزه‌های مکتب اسلام و پیروی از ولایت فقیه و گفتمان انقلاب اسلامی برای بشریت و نجات ملل تحت استیلای سلطه گران و سلطه پذیران؛ امروز نقش و کارایی تعیین کننده خود را در صحنه‌های جلوگیری از تروریست های تکفیری به منصه‌ی ظهور رسانیده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران  با تبریک هفته بسیج به بسیجیان ولایتمدار و غیرتمند، از حماسه آفرینی آنان و خانواده شهدای معظم بسیج که در دوران دفاع مقدس با بذل جان، نهال انقلاب را آبیاری کردند، تجلیل می‌کند و برای این استوانه‌های نظام در پیشبرد اهداف کشور آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “فرهنگ بسیجی مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آذر ۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران