فضاسازی شهر برای بزرگترین عید مسلمین

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “فضاسازی شهر برای بزرگترین عید مسلمین” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، «برزین ضرغامی» مدیر کل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به آذین بندی شهر تهران در آستانه عید فطر اظهار داشت: در آستانه عید سعید فطر شهر آذین بندی می شود. نورافشانی و اکران آگهی فرهنگی از نمونه اعمال این سازمان برای این روز است.

وی گفت: با استناد به اینکه عید سعید فطر، عید کمک و دستگیری، عید خانواده، عید وحدت، عید نشاط و … است، برنامه های گرافیکی با مضامینی راجع به کمک به مستمندان، وحدت، شادی و نشاط، خانواده و … بر روی بیش از ۳۰۰ سازه فرهنگی سازمان و ۵۰۰ سازه جاهای ۲۲ گانه اکران شده است.

ضرغامی عنوان کرد: این برنامه های فرهنگی در ایستگاه های مترو نیز به تصویر در می‌آیند و همراه با آن محوطه و مسیرهای منتهی به مصلای حضرت امام (ره)، محل اجرا نماز عید فطر، نیز با عکس ها دلچسب و جملات خوب فضاسازی می شود.

این مقام مسئول شهرداری تهران اضافه کرد: غیر از این در مبادی ورودی شهر تهران المان نوری با عنوان «هفت ماه» جانمایی شده است. نورافشانی شهر تهران در میادین آزادی، انقلاب، هفت تیر، امام حسین (علیه السلام)، نماز، راه آهن، نازی آباد، فردوسی، تجریش، هفت حوض، شهید طهرانی مقدم و قزوین اجرا می شود.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “فضاسازی شهر برای بزرگترین عید مسلمین” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   رباعی‌های سعیدی‌راد در وصف حضرت زهرا (س)
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران