فعالیت چشمگیر بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح در زلزله کرمانشاه

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “فعالیت چشمگیر بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح در زلزله کرمانشاه” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار حسن عراقی زاده مدیرعامل اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیرو‌های مسلح در ششمین همایش فرماندهان، بهداشت و سلامت سپاه با اشاره به عملکرد درخشان عرصه بهداشت و درمان سپاه در سال ۹۶، اظهار داشت: سال قبلی یکی از سال‌های درخشان عملکرد سپاه در دو مسئله راهپیمایی اربعین و زلزله کرمانشاه سرپل ذهاب بود؛ در این دو مسئله معاونت بهداشت و درمان سپاه فعالیت چشمگیری داشت.

ایشان در خصوص عملکرد سپاه در زلزله کرمانشاه، گفت: وقتی که زلزله کرمانشاه روی داد، بیمارستان‌های صحرایی سپاه در منطقه چنان فعالیتی از خود نمایش دادند که دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیمارستان خود را در منطقه تعطیل کرد و تنها از بیمارستان صحرایی سپاه خدمات می‌گرفت.

وی ادامه داد: حتی وقتی که قرار شد چندین عدد از مجروحان زلزله برای درمان به تهران منتقل شوند، از معاونت سلامت وزارت بهداشت رابطه دریافت کردند و در خواست کردند برای درمان زلزله زدگان در بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح مطرح ظرفیت کنیم؛ پیرامون این مسئله بیمارستان بقیه الله (عج) آمادگی پذیرش ۱۰۰ مصدوم را مطرح کرد.

سردار عراقی زاده تصریح کرد: خدماتی که در بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح به زلزله زدگان ارایه شد بر مطابق با بیان معاونت سلامت وزارت بهداشت، دلیل شد تا بیماران رضایتمندی بیشتری درمقایسه با بیمارستان‌های کشوری داشته باشند.

انتهای پیغام/۲۳۱

امیدواریم نوشته “فعالیت چشمگیر بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح در زلزله کرمانشاه” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   ماهواره‌برهای ایرانی از «کاوشگر» تا «سپهر»
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران