قدردانی فرمانده کل سپاه از ابراهیم حاتمی‌کیا

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “قدردانی فرمانده کل سپاه از ابراهیم حاتمی‌کیا” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

در پیامی صورت گرفت؛

سرلشکر محمدعلی جعفری در پیامی با قدردانی از تلاش‌های ابراهیم حاتمی‌کیا در تولید فیلم «به وقت شام» تاکید کرد: سپاه وظیفه خود می‌داند از تلاش‌هایی که در راستای توصیف رشادت‌ها و مجاهدت‌های مدافعان حرم و رابطه میان عرصه جهاد و شهادت و عرصه فرهنگ و هنر است، خدمات رسانی کند.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، در پی سخنان دردمندانه هنرمند متعهد و پیشرو و سرباز فداکار وطن، ابراهیم حاتمی کیا در آیین اختتامیه جشنواره فیلم فجر، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از اقدام ستایش برانگیز ایشان در تولید فیلم به وقت شام تمجید کرد.

متن پیغام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر عزیز و فداکار جناب آقای ابرهیم حاتمی کیا

سلام علیکم

سخنان دلچسب، دردمندانه و عاشقانه جنابعالی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر، علامتی اینطور گفته میشود که از شجاعت، وطن‌دوستی و اخلاص شماست و در زمانه‌ای مطرح شده که دشمن با تمام توان درصدد ضربه زدن به شور ایمان و عمق اعتقادات ملت ایران است.

فیلم «به وقت شام» در توصیف رشادت‌ها و مجاهدت‌های فرزندان رشید مدافع حرم، گوشه‌ای از صحنه‌ی طوفانی و پرحادثه دفاع از عزت، خاک و ناموس مردم مظلوم غرب آسیا را به تصویر کشیده و به مردم بزرگ و عزیز ایران بیان می کند که چه فرزندان پرافتخار و رشیدی در دامان خود پرورانده‌اند.

حتما بخوانید   بهره برداری از روحانیان فاضل جهت اشتغال در عقیدتی سیاسی وزارت دفاع

اینجانب با اسم خادم سربازان پاکباخته این سرزمین که توانسته اند در زمانی کوتاه بلایی به بزرگی داعش را در منطقه ریشه‌کن کنند، از جنابعالی بابت زحمتی که کشیده و رنجی که در معرفی این تصویر درخشان برده‌اید، سپاسگزاری کرده و آرزوی آن را دارم که دیگر هنرمندان وطن‌دوست و کاردان این کشور نیز در همین مسیر گام بردارند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر خود وظیفه می‌داند از هر اقدام خالصانه‌ای در این راه خدمات رسانی و تلاش‌هایی که در پی ایجاد رابطه میان رزمندگان عرصه جهاد و شهادت و فعالان و فداکاران عرصه هنر وفرهنگ است را یاری برساند.

توفیق هر روزه جناب محشر و دیگر هنرمندان متعهد و پیشرو ایران اسلامی را از خدای بزرگ مسئلت دارم.

سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیغام/ ۲۳۱

امیدواریم نوشته “قدردانی فرمانده کل سپاه از ابراهیم حاتمی‌کیا” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۲۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران