قهرمانان ورزشی سال ۹۶ وزارت دفاع تجلیل شدند

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “قهرمانان ورزشی سال ۹۶ وزارت دفاع تجلیل شدند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، جانشین سازمان ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیرو‌های مسلح در این مراسم با قدردانی از فعالیت‌های موثر و ارزشمند وزارت دفاع در پیشرفت وزرش قهرمانی در رشته‌های مختلف در این وزارتخانه اظهار داشت: طی سالیان واپسین بیننده توفیقات این وزارتخانه در عرصه ورزش قهرمانی و کسب عناوین برتر هستیم.

امیر سرتیپ دوم آزوره موفقیت‌های ورزشی وزارت دفاع را در سایه خدمات رسانی‌های بی‌شائبه وزرای دفاع، مدیران ورزشی و تلاش ارزشمند عرصه ورزش این وزارتخانه عنوان کرد و اضافه کرد: با روندی که وزارت دفاع در در پیش گرفته است، به طرز یقین در سال‌های آتی بیننده موفقیت‌های روز افزونی درعرصه ورزش وزارت دفاع خواهیم بود.

وی با بیان اینکه امروز ورزش در تمام عرصه‌های وزارت دفاع نهادینه شده است، تصر‌یح کرد: امروز توجه به عرصه آمادگی جسمانی نیرو‌های مسلح مورد تاکید ویژه فرمانده معظم کل قوا و مدیرعامل ستاد کل نیرو‌های مسلح قرار دارد که وزارت دفاع باید در این عرصه سرمایه‌گذاری دوچندان داشته باشد.

امیر آزوره با تشریح ارزش توجه به آمادگی جسمانی در نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: آمادگی جسمانی نیرو‌های مسلح از ارزش مخصوصی دارا است و به نحوی نشانگر قدرت و آمادگی نیرو‌های مسلح در عرصه ورزش بین المللی است.

جانشین سازمان ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به موفقیت‌های ورزشکاران نیرو‌های مسلح در عرصه جهانی تاکید کرد: وقتی که پرچم یک کشور در مسابقات ورزشی به احتزاز در می‌آید به نحوی اقتدار آن کشور نمایان می‌شود به این خاطر تا جایی که امکان دارد باید در عرصه ورزش قهرمانی در نیرو‌های مسلح سرمایه‌گذاری داشته باشیم.

حتما بخوانید   ابعاد هم کاری ایران و پاکستان در سطح بسیار خوبی قرار دارد

مدیرعامل بنیاد تعاون وزارت دفاع و خدمات رسانی نیرو‌های مسلح نیز در این مراسم با بیان اینکه توجه به ورزش در این وزارتخانه از ارزش ممتازی دارا است، گفت: با استناد به تعداد کارکنان پایور و وظیفه، وزارت دفاع تا اینجای کار در ورزش قهرمانی به موفقیت‌های خوبی دست یافته است.

‌سردار سرتیپ پاسدار علیرضا تمیزی با اشاره به توجه و عنایت شخص مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به امر ورزش اظهار داشت: در وزارت دفاع تلاش کرده‌ایم با تمسک به منویات معظم له در خصوص ور‌زش، در ورزش قهرمانی و ورزش همگانی به ویژه در بین خانواده‌ها تمرکز بیشتری داشته باشیم و بحمدالله تا اینجای کار موفقیت‌های خوبی انتشار یافته است.

ایشان در انتهای تاکید کرد: اگر فرماندهان نیرو‌های مسلح عنایت مخصوصی به ورزش قهرمانی در بین کارکنان به ویژه کارکنان وظیفه داشته باشند به طرز حتم ورزش نیرو‌های مسلح متحول خواهد شد و عناوین قهرمانی این وزارتخانه در عرصه جهانی گسترش می‌یابد.

مدیرکل تربیت بدنی وزارت دفاع نیز در این مراسم با اشاره به ارتقاء دستاورد‌های وزارت دفاع در عرصه ورزش گفت: هم اینک ۲۴ هیئت ورزشی در سطح وزارت دفاع اکتیو است.

سرهنگ حسین خوش‌رفتار با بیان اینکه امروز وزارت دفاع جزء عنصر های اصلی ورزش قهرمانی در نیرو‌های مسلح شمرده می‌شود، تصریح کرد: هم اینک و‌رزشکاران این وزارتخانه حضور فعالی در ورزش نیرو‌های مسلح دارند و بار‌ها در مسابقات مختلف کشوری و جهانی موفق به کسب عناوین برتر نائل شده اند.

در انتهای این مراسم از قهرمانان ورزشی وزارت دفاع در رشته‌های مختلف ورزشی تجلیل به رفتار آمد.

حتما بخوانید   «ناوشکن دماوند» در حال انتقال به کارخانجات تعمیراتی است

 

انتهای پیغام/ ۱۱۲

امیدواریم نوشته “قهرمانان ورزشی سال ۹۶ وزارت دفاع تجلیل شدند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۲۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران