قول می‌دهیم رژیم صهیونیستی را نابود‌ کنیم

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “قول می‌دهیم رژیم صهیونیستی را نابود‌ کنیم” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، سردار محمد حسین سپهر جانشین سازمان بسیج در همایش تقدیر از ورزشکارانی که حاضر نشدند مقابل نمایندگان رژیم صهیونیستی مسابقه دهند اظهار داشت: این همایش برای تقدیر از کسانیکه است که غرور ملی آنها اجازه نداد که با نمایندگان رژیم صهیو‌نیستی مسابقه دهند.

وی اضافه کرد: اینان همان رزمندگان مدافع حرم هستند که در عرصه فرهنگی و‌ وزرشی مصداق مجاهدان دینی و پیشرو هستند و حاضر نشدند هویت دشمن را به رسمیت بشناسند.سردار سپهر تصریح کرد: اسراییل در طول ۷۰ سال قبلی حدو د یک میلیون نفر از مردم فلسطین را زندانی کرده است و بسیاری از آنان را به شهادت رسانده است و امروز مورد خشم و نفرت ملتهای جهان است. وقتی عده ای مانند سران وهابی کشورهای منطقه از راه حق خارج میشوند خداوند افرادی  را به جای آنان حاکم می کند که از دشمن نمی ترسند و وقتی از پیامبر در باب این مردم پرسیده شد فرمودند که اینها از تبار سلمان فارسی هستند.

جانشین سازمان بسیج تاکید کرد: رهبر انقلاب فرمودند که تا ۲۵ سال آتی رژیم صهیونیستی ‌وجود نخواهد داشت به یاری خدا قول می دهیم که اسراییل را نابود کنیم و آنها خودشان هم یقین دارند که در مسیر نابودی هستند.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “قول می‌دهیم رژیم صهیونیستی را نابود‌ کنیم” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   مذاکرات پیرامون قدرت موشکی به هیچ عنوان معنا و معنی ندارد
نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۱۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران