لحظه و نحوه ثبت درخواست انتقال دانشجویان بیننده و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “لحظه و نحوه ثبت درخواست انتقال دانشجویان بیننده و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، در این اطلاعیه آمده است: لحظه ثبت‌اسم متقاضیان میهمانی و انتقال از تاریخ ۲۰ خرداد تا ۱۵ تیر ۹۷ و تنها از روش سامانه مدیریت نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی (منادا) امکان دارد. به علاوه از طرف دیگر تغییر رشته/گرایش و یا انتقال توأم با تغییر رشته/گرایش نیز در بازه زمانی گفته شده در محدوده شرایط و ضوابط تدوین شده و از روش ارسال فرم و مدارک ضروری به اداره کل امور بیننده و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی رسیدگی می‌شود.

مطرح نتایج انتقال و یا میهمان دانشجویان از روش همان سامانه قابل پیگیری و مشاهده است و مطرح نتایج تغییر رشته/گرایش و یا انتقال توأم با تغییر رشته/گرایش در هفته دوم شهریورماه و از روش رابطه تلفنی اداره کل امور بیننده و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به متقاضیان آگاهی رسانی می شود.

در دوره واپسین، غیر از مشمولان ماده ۶۲ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران که بعد از ثبت‌اسم در واحد مبدأ انتقال یا میهمانی آن‌ها به هر یک از واحدهای دانشگاهی امکان دارد، میهمانی دیگر ایثارگران شامل: برادر و خواهر و برادر شهید، جانباز ۵ درصد تا ۲۴ درصد، همسر و فرزندان آنان، رزمنده با حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، همسر و فرزندان آنان به هر یک از واحدهای دانشگاهی انجام خواهد شد.

انتهای پیغام/ ۱۴۱

حتما بخوانید   جواب‌های پدارنه امام به نامه فرزندانش

امیدواریم نوشته “لحظه و نحوه ثبت درخواست انتقال دانشجویان بیننده و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۲۰, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران