لزوم انتقال تجربه‌های عکاسی دفاع مقدس به عکاسان جوان/ ابزار‌های فرهنگی به رسالتشان رفتار کنند

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “لزوم انتقال تجربه‌های عکاسی دفاع مقدس به عکاسان جوان/ ابزار‌های فرهنگی به رسالتشان رفتار کنند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

بیست و سومین کنفرانس مطبوعات- ۲۲۸/ علی فریدونی در گفت‌وگو با دفاع پرس:

عکاس پیشکسوت دوران دفاع مقدس با تاکید بر لزوم انتقال آزمایشات عکاسی در دوران دفاع مقدس به عکاسان جوان گفت: ابزار‌های فرهنگی پیرامون رسالت فرهنگی خودشان باید رفتار کنند.

«علی فریدونی» عکاس دوران دفاع مقدس با حضور در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس در بیست و سومین کنفرانس مطبوعات کشور، در گفت و گو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس با بیان اینکه جای خالی موضوعات دفاع مقدس در خبرگزاری ها احساس می شود، اظهار داشت: کار برای دفاع مقدس باید دلی و با عشق باشد.

وی گفت: من با تمام وجود داشته هایم را از دفاع مقدس در دست عکاسان جوان می گذاریم و معتقدم آن ها خلاهای ما را پوشش خواهند داد. من روزی که به جبهه رفتم تنها ۲۱ سال سن داشته، متاهل و حاوی ۲ فرزند بودم؛ در چنین موقعیتی جبهه را با عشق انتخاب کردم.

این عکاس دوران دفاع مقدس گفت: جبهه برای من دانشگاه بود. ما بعد از هر عملیات با مشاهده رفتارهای نیک رزمندگان، ادب، معرفت، عشق، صفا و صمیمیت را یاد می گرفتم. من خودش تربیت شده رفتار رزمندگان دفاع مقدس هستم.

فریدونی تصریح کرد: گنجینه ای از عکس ها دفاع مقدس در یکی از خبرگزاری‌ها گردآوری شده است که در کمال تاسف بدون هیچ خروجی بایگانی می شود. سری های فرهنگی باید رسالت خودشان را انجام دهند و دچار روزمرگی نشوند.

حتما بخوانید   دوره مقدماتی آموزش خبرنگاری «برنامه شهید حسن باقری» برگزار می‌شود

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “لزوم انتقال تجربه‌های عکاسی دفاع مقدس به عکاسان جوان/ ابزار‌های فرهنگی به رسالتشان رفتار کنند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آبان ۹, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران