لزوم سود‌گیری دانشجویان افسری ارتش از تجارب دفاع مقدس

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “لزوم سود‌گیری دانشجویان افسری ارتش از تجارب دفاع مقدس” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

امیر با این وجود‌وند تاکید کرد؛

فرمانده دافوس ارتش گفت: مباحث دفاع مقدس در حال بررسی و زنده شدن است و دانشجویان افسری می بایست از آزمایشات دفاع مقدس بهره ببرند.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ «حسین با این وجود‌وند» فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در جمع دانشجویان این دانشگاه، نگاه به همه زوایای وقایع جنگ‌های واپسین و اتفاقات دفاع مقدس را برای قضاوت و تصمیم گیری فرماندهان نظامی بینهایت سودمند و با ارزش توصیف کرد.

 

وی عنوان کرد: بحمدالله با تاکید فرماندهی معظم کل قوا و تلاش دست اندرکاران، مباحث دفاع مقدس به گونه‌های متفاوتی در حال بررسى و احیاء شدن است و شما دانشجویان با اسم فرماندهان رده‌های میانی نیروهای مسلح بایستی وقايع و اتفاقات دفاع مقدس را مرتب مرور کنید و از تجارب ارزشمند آن دوران بهترین استفاده را ببرید.

 

امیر با این وجود‌وند تصریح کرد: یک نظامی بایستی به انواع جنگ‌ها از نمونه کلاسیک، مشترک و ناهمتراز آشنایی داشته باشد تا بتواند در موقع بروز جنگ بهترین تصمیم را بگیرد.

فرمانده دافوس آجا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم به ویژه شهدای فاطمیون گفت: پیوسته به کارتان ایمان داشته باشید و با قوت و قدرت آن را پیش ببرید.

 

انتهای پیغام/۲۲۱

امیدواریم نوشته “لزوم سود‌گیری دانشجویان افسری ارتش از تجارب دفاع مقدس” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی تخریب مسجدالاقصی است/ قدس مدفن رژیم جعلی صهیونیستی خواهد شد/ خائنان مجازات می‌شوند
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۵, ۱۳۹۶
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران