لزوم نمایش توانمندی‌های ارتش در شکل هنر

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “لزوم نمایش توانمندی‌های ارتش در شکل هنر” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه دفاعی ایمنی دفاع پرس، حجت الاسلام والمسلمین احمد جلیلی‌صفت جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش مراسم اختتامیه جشنواره سراسری تئاتر ارتش، با اشاره به ارزش هنر در دین مبین اسلام اظهار داشت: در بین برنامه‌های دینی و اعتقادی اسلام، هنر مغفول نمانده و این دین به تمامی جنبه‌های هنر در راستای آموزش معارف توجه مخصوصی کرده است. خداوند متعال در جای جای آیات نورانی خود هنرنمایی کرده است.

وی اضافه کرد: از روش هنر متعهد، آموزه‌های دین بهتر و بیشتر در نزد مردم بویژه جوانان گسترش می‌یابد و پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) نیز از این بُعد مثبت هنر در ترویج پاکی‌ها و نیکی‌ها سود‌های فراوانی برده‌اند.

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به علاوه از طرف دیگر با تاکید بر مکان ویژه هنر در نیروهای مسلح بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ارتش از ابتدا تا به این لحظه و بویژه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در امر هنر در جامعه پیش‌قدم و صدرنشین بوده و هنرمندان بزرگی از دل ارتش به جامعه معرفی شده‌اند.

حجت الاسلام جلیلی‌صفت در انتهای سخنانش به هنر متعهدانه اشاره و تصریح کرد: هنرمندان کشور و نیروهای مسلح در این بخش فعالیت فراوانی دارند و توانسته‌اند به خوبی با استناد به دفاع مقدس هشت ساله جمهوری اسلامی ایران بستر مناسبی را برای معرفی هنرمندانه این دوران تمامی افتخار ممکن کنند.

انتهای پیغام/ ۴۱۱

امیدواریم نوشته “لزوم نمایش توانمندی‌های ارتش در شکل هنر” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   روزی که هیمنه پوشالی آمریکا با حماسه پاسداران دریادل در هم شکست
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران