مبادا مسوولان نان شهدا را بخورند و نمکدان بشکنند/ بی لیاقتی عده ای مسوولان آسیبی به روند انقلاب نمی‌زند

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “مبادا مسوولان نان شهدا را بخورند و نمکدان بشکنند/ بی لیاقتی عده ای مسوولان آسیبی به روند انقلاب نمی‌زند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده مسوول دفتر نمایندگی با این وجود فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، با اشاره به اجرا برنامه‌های فرهنگی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اظهار داشت: هجمه فرهنگی دشمن در محیط مجازی می‌تواند فرزندان شهدا را تحت فشار و یا تاثیر قرار دهد. اخیرا برنامه‌هایی از قبیل اجرا جشن تولد برای فرزندان شهدا ترویج یافته است که محشر می‌تواند در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توجه به فرزندان شهدا موثر باشد.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا سرمایه‌های کشور هستند، گفت: اگر بخواهیم انقلاب اسلامی را در مسیر صحیح پیش ببریم، می بایست از سرمایه‌های کشور که یکی از این سرمایه‌ها خانواده شهدا هستند، سود ببریم و غفلت نکنیم. اگر به خانواده شهدا توجه مخصوصی داشته باشیم، اثرات شگرفی در پیشبرد انقلاب خواهیم داشت و به علاوه از طرف دیگر کار را برای ما در عرصه‌های فرهنگی راحت تر می‌کند.

حجت الاسلام علیزاده به حضور خانواده شهدا در محافل و جلسات عمومی اشاره و عنوان کرد: اگر نزدیکان شهدا در جلسات مختلف به خاطره‌گویی و بیان سبک زندگی و طرز برخورد شهدا با مسائل اجتماعی و … بپردازند، تاثیر خوبی بر مردم خواهد داشت.

مسوول دفتر نمایندگی با این وجود فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه با اشاره به مجله ها و خبرگزاری‌های تخصصی در عرصه دفاع مقدس، تاکید کرد: اگر فورا بعد از اتمام جنگ تحمیلی در مجله ها به فرهنگ سازی در عرصه شهادت، معرفی شهدا و بیان مسائل مرتبط به جنگ ایران و عراق می‌پرداختیم، امروز با مشکلات کمتری در جامعه روبرو بودیم.  

حتما بخوانید   اولین تجربه عملیات زرهی

ایشان در خصوص بی‌مسوولیتی و بی‌توجهی عده ای مسوولان در خصوص توجه به مسائل مالی مردم، توجه به خانواده شهدا، مسئله حجاب و … گفت: بر این نظر‌ام که عده ای مسوولان را خواب فرا گرفته است. وسوسه شیطان و غفلت گریبان‌گیر آن‌ها شده که بر سر سفره انقلاب نشسته‌اند و نمک‌دان می‌شکنند. عده ای مسوولان به جای اینکه خدمت به مردم را عبادت بدانند و آبروی مردم و انقلاب را حفظ کنند، غرق در مادیات شده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین علیزاده اضافه کرد: جریان انقلاب به خوبی طی می‌شود و بی‌لیاقتی عده ای مسوولان، صدمه‌ای به اصل و روند انقلاب نخواهد زد.

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “مبادا مسوولان نان شهدا را بخورند و نمکدان بشکنند/ بی لیاقتی عده ای مسوولان آسیبی به روند انقلاب نمی‌زند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۲۲, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران