مجالس امام حسین (ع) دل و جان را شستشو می‌دهد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “مجالس امام حسین (ع) دل و جان را شستشو می‌دهد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، «حسام‌الدین سراج» خواننده عاشورایی کشورمان در آیین معرفی قطعات عاشورایی «از نسل محتشم» که عصر امروز (یکشنبه، ۲۳ مهرماه) در نخلستان اوج برگزار شد، اظهار داشت: مجالس امام حسین (ع) در بیشتر مواقع عزیز است دل و جان ما را شست‌و‌شو می‌دهد.

پیشتر این مراسم از «یونس حبیبی» جانباز شیمیایی و مداح اهل‌ بیت علیهم السلام تجلیل به رفتار آمد.

حبیبی در این مراسم با بیان اینکه خدا ما را عاشورایی قرار دهد و عاشورایی از دنیا ببرد، اظهار داشت: خیلی از جانبازان در بیمارستان‌ها آرزوی نشستن در مجالس امام حسین(ع) را دارند.

وی ادامه داد: جانبازان دفاع مقدس این ایام با اهل بیت علیه السلام زندگی و صفا می‌کنند. گرچه به خاطر درد، خیلی اذیت می‌شوند و بی‌تابی می‌کنند؛ با اینحال در حال درد کشیدن هم با روضه‌های اهل بیت علیهم السلام نفس می‌کشند و زندگی می‌کنند.

این مداح تصریح کرد: آرزو می‌کنم خدا همه ما را مثل محسن حججی‌ها، عاشورایی از دنیا ببرد. خدا به همه مسؤولان و افرادی که مدیون خون شهدا و جانبازان هستند، بردباری عنایت کند تا هواسشان به رفقای جانباز باشد.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “مجالس امام حسین (ع) دل و جان را شستشو می‌دهد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   خاطره‌ای از واکنش رهبر انقلاب به شعری در وصف حضرت ام‌کلثوم (س)
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۲۴, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران