مجاهدین ایجاد در پشت پرده ترور صیاد

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “مجاهدین ایجاد در پشت پرده ترور صیاد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

 گروه حماسه و جهاد دفاع پرس: «مقرر شده بود پدرم من و برادرم را به مدسه برساند. پدرم دو کیفی که همراهش بود را داخل ماشین قرار داد. من درب پارکینگ را باز کردم. ماشین حدود ساعت ۶:۳۰ دقیقه از پارکینگ خارج شد. پدرم در ماشین منتظر آمدن برادرم بود. در لحظه‌ای که سرگرم بستن درب بودم، مردم با لباس نارنجی (شهرداری) و جارو به سوی پدرم آمد و نامه‌ای را به دست ایشان داد. پدرم شروع به خواندن نامه کرد. در همین حین آن مرد اسلحه‌ای به سوی پدرم گرفت و چهار گلوله شلیک کرد. با شنیدن صدای تیر، به سوی ماشین دویدم و پدرم را غرق در خون دیدم. دیگر عضو های خانواده نیز به سرعت خودشان را به درب منزل رساندند. پدرم را به بیمارستان رساندیم با اینحال به جهت اینکه گلوله‌ها به نقاط حساس بدنش اصابت کرده بود، وی به شهادت رسید.» این روایت صحنه ترور شهید صیاد شیرازی با استناد به گفته پسر ایشان است که در آن وقت سن کمی داشت.

مجاهدین ایجاد در پشت پرده ترور صیاد

مقابل درب منزل مسکونی‌اش واقع در تهران و در مقابل دیدگان فرزندش ترور شد. که این ترور براساس کینه و دستور رژیم عراق از صیاد شیرازی و بالطبع استقبال مجاهدین ایجاد از منافع ممکن آن دیزاین و انجام شده است. این فرض به استناد مدارکی که بعد از سقوط صدام انتشار یافته به حقیقت نزدیک‌تر است. در ملاقات مسعود رجوی با سپهبد طاهر حبوش مسوول خدمات معلومات عراق که در اواسط سال ۲۰۰۱ اجرا میشود، اسنادی به دست آمد که ترور صیاد براساس کینه بوده است. وی با تشریح مناسبات سازمان و خدمات‌های اطلاعاتی عراق آشکارا اقرار می‌کند که دستور ترور صیاد شیرازی را به مجاهدین ایجاد صادر کرده است.

حتما بخوانید   تجلیل از خانواده خبرنگار شهید محمود صارمی در فرهنگسرای مهر

مجاهدین ایجاد در پشت پرده ترور صیاد

با آزادگی کامل به ولایت فقیه معتقد بود

محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس پیرامون شهید صیاد شیرازی بیان میکند: شهید صیاد شیرازی عامل وحدت و همدلی بین نیروهای سپاه و ارتش بود و موفق شد ظرفیت کامل ارتش را در جنگ علیه بعثی ها به کار گیرد. منافقین با شهادت صیاد شیرازی آسیب بسیار جدی در سطح بین المللی دیدند و چهره بین المللی فریبکارانه‌ای که برای خود درست کرده بودند، بعد از شهات صیاد شیرازی از بین رفت.

وی تا تازه ترین لحظه چه لحظه امام (ره) و چه لحظه مقام معظم رهبری، روی اصل ولایت و ولایت فقیه هم تاکید داشت و هم رفتار می کرد و یک ولایتی آزاده بود. اگر انتقادی هم داشت، درست مطرح می‌کرد و در رفتار و رفتار با آزادگی کامل به ولایت فقیه معتقد بود.

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “مجاهدین ایجاد در پشت پرده ترور صیاد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۱۹, ۱۳۹۷
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران