مسئولین باید باور کنند که جایگاهشان حاصل خون شهداست

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “مسئولین باید باور کنند که جایگاهشان حاصل خون شهداست” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

قاسم رضیعی در حاشیه دیدار جامعه قرآنی با خانواده‌ی شهید محمود باطنی در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، پیرامون اعمال انجام شده در راستای خدمات رسانی از خانواده‌های شهدا از جانب مدیران اظهار داشت: بعضا در راستای خدمات رسانی از شهدا و خانواده‌هایشان اقداماتی انجام شده است با اینحال آنچه باید در این عرصه مورد استقبال قرار گیرد عدم انجام خدمات رسانی‌های شعارگونه‌ است.

رضیعی ادامه داد: برای خدمات رسانی حقیقی از خانواده‌های شهدا باید پای صحبت این عزیزان نشست بگونه‌ای که دغدغه‌های آن‌ها دل‌مشغولی‌های خودمان نیز تلقی شود.

این قاری بین‌المللی قرآن اضافه کرد: اگر مدیران می‌خواهند کار ماندگاری در خدمات رسانی از خانواده‌های شهدا انجام دهند در مرحله‌ی اول باید خودشان را جای این عزیزان بگذارند تا قادر باشند انتظارات این خانواده‌ها را درک کنند.

وی با اشاره به انتظارات خانواده‌های شهدا از مسئولین، گفت: مطمئنا خانواده‌های شهدا چشم داشتی از نظام ندارند از آنجاییکه عزیزترین مردم زندگی‌شان را در راه اسلام و قرآن از دست داده‌اند و از برترین داشته‌هایشان قبلی‌اند لذا اگر مسئولی به دیدار خانواده‌ی شهیدی می‌رود کار چندان بزرگی انجام نمی‌دهد.

رضیعی گفت: بیش از هر چیزی ضروری است تا مسئولین باور خود را اصلاح کنند و به این دیدگاه برسند که اگر هم اینک مسئولیتی دارند این مسئله حاصل خون شهداست.

این قاری بین‌المللی قرآن اضافه کرد: اگر مسئولین این باور را داشته باشند، کارشان نیز رونق می‌گیرد اگر اینطور نباشد تمام اعمال حمایتی آن‌ها شعارگونه خواهد بود.

حتما بخوانید   روز كارگر روز دفن سلطه ابرقدرت‌ها است

وی به علاوه از طرف دیگر در خصوص میزان خدمات رسانی صدا و سیما از شهدا، مطرح کرد: بیش از ارزیابی عملکرد صدا و سیما در خدمات رسانی از شهدا، بنده در ارزیابی عملکردم در این عرصه از صفر تا بیست نمره‌ی صفر را به خود می‌دهم از آنجاییکه معتقدم در مقابل عظمت کار شهیدان اعمال کوچک ما هیچ ارزشی ندارد.

رضیعی ادامه داد: مطمئنا صدا و سیما نیز در خدمات رسانی از شهدا باید نمره‌ی صفر را به خود بدهد از آنجاییکه همه‌ی ما در مقابل کار شهدا هیچ هستیم.

انتهای پیغام/

امیدواریم نوشته “مسئولین باید باور کنند که جایگاهشان حاصل خون شهداست” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران