مسابقات بین‌المللی نظامی در ارتقاء دانش دفاعی کشور مؤثر است

در باب دفاع و امنیت نوشته ای داریم با عنوان “مسابقات بین‌المللی نظامی در ارتقاء دانش دفاعی کشور مؤثر است” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

مسابقات نظامی ارتش‌های جهان-۹/ امیر جمشیدی در جمع خبرنگاران:

سرپرست تیم‌های اعزامی به مسابقات بین‌المللی نظامی ۲۰۱۸ روسیه گفت: کمپانی در مسابقات بین‌المللی نظامی به دلیل تبادل دانش و تجربه می‌تواند در ارتقاء دانش دفاعی کشورمان تاثیر بسزایی داشته باشد.

به نوشته خبرنگار دفاعی ایمنی دفاع پرس، امیر سرتیپ دوم «وجیه‌الله جمشیدی» سرپرست تیم‌های اعزامی به پنجمین دوره از مسابقات بین المللی نظامی روسیه در جمع خبرنگاران پیرامون این مسابقات اظهار داشت: در این مسابقات که به ابتکار وزارت دفاع روسیه از سال ۲۰۱۳ با سه کشور شروع شد، تیم‌ها در سه بخش زمین، دریا و آسمان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی اضافه کرد: امسال برای بار نخست ارتش جمهوری اسلامی ایران میزبان مسابقات غواصی در عمق است که در شهر نوشهر برگزار می‌شود و طی آن تیم‌هایی از کشور‌های روسیه، سوریه، آفریقای جنوبی، ونزوئلا، هند، پاکستان، آذربایجان، قزاقستان و جمهوری اسلامی ایران به مدت ۱۲ روز با یکدیگر رقابت می‌کنند.

امیر جمشیدی ادامه داد: تیم‌های هوابرد، محیط امن، کوهستان و تانک ارتش جمهوری اسلامی ایران به ترتیب در شهر‌های «پیسکف»، «کاستروما»، «آلبروس» و «آلابیرو» در اطراف مسکو با تیم دیگر کشور‌ها رقابت خواهند داشت.

وی تصریح کرد: این‌گونه مسابقات به دلیل تبادل دانش و تجربه می‌تواند در ارتقاء دانش دفاعی کشورمان تاثیر بسزایی داشته باشد.

انتهای پیغام/ ۲۳۱

امیدواریم نوشته “مسابقات بین‌المللی نظامی در ارتقاء دانش دفاعی کشور مؤثر است” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   امیر اسماعیلی انتصاب وزیر دفاع، فرمانده ارتش و جانشین ستاد کل را تبریک گفت
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۵, ۱۳۹۷
دسته بندی : دفاع و امنیت

دیدگاههای کاربران