مستند «روی خط حریق» معرفی شد

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “مستند «روی خط حریق» معرفی شد” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، مراسم معرفی مستند «روی خط حریق»، بعدازظهر امروز (دوشنبه) با حضور خانواده‌های شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون در تهران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، «سمیرا جعفری» و «فاطمه موسوی» دختران دو تن از شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون به بیان دکلمه‌ای در رثای پدر شهید خود پرداختند و پیشتر مستند «روی خط حریق» برای حضار پخش شد.

به علاوه از طرف دیگر پیشتر این مراسم، حجت‌الاسلام فلاح‌فر از عوامل تولید کننده این مستند، طی سخنانی با اشاره به اینکه در جبهه مقاومت، رزمندگانی از کشورهای مختلف جهان وجود دارند، اظهار داشت: رزمندگان لشکر فاطمیون، علمدار رزمندگان جبهه مقاومت هستند.

وی اضافه کرد: امروز رزمندگان لشکر فاطمیون انقلاب اسلامی را به تمامی جهان صادر می‌کنند که این همان هدف امام خمینی (ره) است.

حجت‌الاسلام فلاح‌فر تأکید کرد: رزمندگان لشکر فاطمیون افرادی هستند که حضرت امیرالمؤمنین (ع) آن‌قدر به آن‌ها اعتماد داشته که ناموسش (حضرت زینب (س)) را به دست آن‌ها سپرده است.

وی با بیان اینکه فاطمیون یعنی آزادگی و دفاع از مظلوم در مقابل ظالم اضافه کرد: وقتی صدای مظلومان از سوریه بلند شد، امثال ابوحامدها و شهید توسلی‌ها به سوریه رفتند و امروز این لشکر تشکیل شده است.

حجت‌الاسلام فلاح‌فر ادامه داد: امروز در جبهه مقاومت وقتی رزمندگان می‌خواهند پیشروی کنند، به رزمندگان فاطمیون می‌گویند که پرچم فاطمیون را به ما بدهید که بهمراه خود داشته باشیم.

حتما بخوانید   ایجاد موازنه قدرت در جبهه مطبوعاتی علیه تکفیری‌ها به دست مستندسازان جوان

ایشان در انتهای خاطرنشان کرد: شما خانواده‌های شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون باید به خود افتخار کنید که حضرت امیرالمؤمنین (ع) به شما اعتماد کرده است و شما رسالتی زینبی در قبال فرزندان خود بر دوش دارید.

در انتهای این مراسم ضمن معرفی بازی رایانه‌ای با موضوعیت لشکر فاطمیون، از دست‌اندرکاران تولید این بازی و مستند «روی خط حریق» تقدیر شد.

خاطرنشان می‌شود، مستند «روی خط حریق» که به همت مرکز مطبوعاتی فاطمیون ساخته شده است، صحنه‌هایی از دلاورمردی‌های رزمندگان لشکر فاطمیون در آزادسازی شهر «پالمیرا» سوریه را به تصویر می‌کشد.

 

انتهای پیغام/۱۱۳

امیدواریم نوشته “مستند «روی خط حریق» معرفی شد” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مهر ۱۸, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران