«مصادره» به فاصله ۸.۵ میلیارد رسید/ «به وقت شام» و «لاتاری» ۶ میلیاردی شدند

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “«مصادره» به فاصله ۸.۵ میلیارد رسید/ «به وقت شام» و «لاتاری» ۶ میلیاردی شدند” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، فیلم‌های سینمایی در هفته سوم اکران نوروزی با اقبال بهتری مواجه شدند و فروش بهتری را در گیشه برای خود رقم زدند با اینحال بازهم فیلم «فراری» در قعر جدول قرار دارد.

حبیب اسماعیلی مدیر کل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود پیرامون فروش فیلم «خرگیوش» گفت: فیلم هم اینک به فروش ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است و در هفته قبلی بیننده افزایش بهتری در فروش فیلم بودیم مخصوصا در روز چهارشنبه فروش خوبی داشتیم.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران پیرامون فروش «به وقت شام» گفت: فیلم باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که مورد اقبال مخاطب قرار گرفته و این مسئله باعث شده بیننده رونق خوبی در سالن‌های این فیلم باشیم. فیلم هم اینک به فروش ۵ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسیده است.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم پیرامون فروش فیلم «فراری» گفت: از شب قبلی تیزر تازه ای از رسانه ملی برای فیلم پخش شده است و امیدواریم بیننده رونق فیلم باشیم. در تهران ۱۴ سالن سینما در دست داریم و در شهرستان سعی می‌کنیم تعداد سالن‌های بیشتری در دست بگیریم. هم اینک فروش فیلم به رقم ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است.

فیاض هوشیار پارسیان مدیر پخش دفتر سیمای مهر پیرامون فروش «لاتاری» گفت: فیلم با اقبال مواجه شد. شب قبلی در سینما سپهر ساری ۲۶۰۰ نفر فیلم را به تماشا نشستند که تازه ترین رکورد این سینما مرتبط به فیلم «گشت ۲» بود که ۱۸۰۰ نفر به تماشای فیلم نشسته بودند. هم اینک فیلم به فروش ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است.

حتما بخوانید   هنوز مکتب ادبی انقلاب اسلامی شکل نگرفته است

همایون امکانیان مدیر دفتر پخش نیکان فیلم پیرامون فروش فیلم «مصادره» گفت: فیلم با اقبال مخاطبان مواجه است و در اکران‌های مردمی و روزهای عادی با استقبال تماشاگران مواجه شد. فیلم هم‌اکنون به فروش ۸ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان رسیده است.

سعید خانی تهیه‌کننده فیلم «لونه زنبور» پیرامون فروش فیلم گفت: بیننده فروش رو به رشدی در هفته قبلی در سالن سینماها برای این فیلم بودیم و این روند ادامه خواهد داشت. فیلم هم اینک به فروش ۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسید.

غلامرضا فرجی مدیر پخش و جذب بازار عرصه هنری پیرامون فروش فیلم «فیلشاه» گفت: اقبال مخاطبان خوب بود و بیننده استقبال خانواده‌ها از فیلم بودیم فروش فیلم به ۱ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان رسید و هم‌اکنون ۷۰ سالن در تهران و شهرستان در دست دارد.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “«مصادره» به فاصله ۸.۵ میلیارد رسید/ «به وقت شام» و «لاتاری» ۶ میلیاردی شدند” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۱۷, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران