مطرح احکام تازه در جشنواره مقاومت

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “مطرح احکام تازه در جشنواره مقاومت” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، طی احکامی جداگانه از جانب محمد خزاعی دبیر جشنواره فیلم مقاومت، مدیر بخش بین‌الملل و عضو های شورای برنامه‌ریزی و اجرایی این بخش معرفی شدند.

در این احکام، محسن برمهانی با اسم مدیر بخش بین‌الملل جشنواره و مردها: احسان کاوه، عبدالحسین علی مددی، احمد نوروزی و حسین پناهی درچه با اسم شورای برنامه‌ریزی و اجرایی بخش بین‌الملل انتخاب شدند.

متن حکم به شرح پایین است:

هنرمند ارجمند؛ جناب آقای محسن برمهانی

نظر به تجربه، تعهد، توانمندی و شایستگی جنابعالی در عرصه سینمای بین‌الملل، شما به سوی مدیر بین‌الملل پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت انتخاب شدید. جشنواره فیلم مقاومت در طول سال‌های قبلی به پایگاهی برای سینماگران عرصه مقاومت جهان مبدل شده است. بدین خاطر، امیدواریم با سود‌گیری از دستاورد‌های قبلی، در پرتو رابطه با جشنواره‌های موضوعی این عرصه، تداوم و استمرار فعالیت‌ها، اکتیو نمودن NGO‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز اکتیو در کشور‌های مختلف، عرصه سازی برای خدمات رسانی از تولید کارهای و کشف استعداد‌های نوظهور اکتیو در این عرصه، بیننده رقم خوردن فضایی دارای اختلاف و کارآمد در این بخش باشیم. موفقیت و سربلندی شما و عضو های محترم شورای برنامه‌ریزی و اجرایی بین‌الملل را از خداوند متعال مسئلت دارم.

در این خبر اطلاعاتی از سابقه و فعالیت‌های مدیر و شورای برنامه‌ریزی و اجرایی بین‌الملل جشنواره مقاومت به شرح ذیل معرفی شده است:

محسن برمهانی: فارغ التحصیل رشته سینما در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی مستند از دانشگاه صدا و سیماست. کارهای تلویزیونی و مستند وی تا اینجای کار، جوایزی بسیاری را از جشنواره‌های مختلف بین‌المللی به خود اختصاص دادند. ایشان به علاوه از طرف دیگر، با اسم برترین نوجوان هنرمند ایران انتخاب و نامش در کتاب ناموران یکصد سال واپسین ایران ثبت گردید. مدیر اداره‌ی تأمین برنامه خارجی شبکه العالم و اداره‌ی مستند‌های خارجی پرس‌تی‌وی، چاپ مقالات و گفتگو با شبکه‌های تلویزیونی و روزنامه‌ها و مطبوعات متعدد داخلی و خارجی، سخنرانی و داوری در جشنواره‌های بین‌المللی از نمونه «اِمی»، مدیریت بخش بازرگانی و بین‌الملل «انجمن سینمای جوانان ایران» (IYCS) و … از دیگر فعالیت‌هایی است که در کارنامه وی آمده است. ایشان در سال ۲۰۱۰ کمپانی آیات مدیا را در ترکیه تاسیس نمود که هم اینک نمایندگی‌هایی در چند کشور جهان از نمونه ایران دارد و به فعالیت‌های مطبوعاتی تولید، توزیع، تأمین و خدمات مطبوعاتی می‌پردازد.

حتما بخوانید   کنفرانس «حقوق و قرآن» برگزار می‌شود

احسان کاوه: کارشناسی سینما از دانشگاه صدا و سیما و کارشناسی ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه تهران است. وی، مدیر پخش پرس تی وی ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۶، مدیر تولید آی فیلم ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳، مدیر شبکه کیو فور تی (Q ۴ T) ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۴، مدیر شبکه تهران ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۵ و از سال ۹۵ مدیریت مرکز تلویزیون و انیمیشن عرصه هنری را بر عهده دارد. تهیه کنندگی و کارگردانی کارهای مختلف در عرصه رسانه و تلویزیون نیز از نمونه فعالیت‌های وی است.

حسین علی مددی: دانش آموخته دانشگاه امام صادق (ع) و دانشجوی کارشناسی ارشد بررسی ها آمریکای شمالی دانشگاه تهران است. مدیر تحقیق و پیشرفت آیات مدیا، معاونت مرکز پژوهش‌های افکار عمومی و تفاوت اجتماعی دانشگاه تهران، دبیری خبر در اداره کل پخش اخبار سیما، تهیه کنندگی کارهای مستند و موزیک ویدئو و اجرای بیش از ۸۰ برنامه پژوهشی ملی و بین‌المللی و تالیف کتب و مقالات علمی مرتبط با افکار عمومی از نمونه فعالیت‌های اوست.

احمد نوروزی: دکترای مدیریت رسانه از دانشگاه تهران، پژوهشگر، مترجم و مولف در عرصه رسانه و اکتیو عرصه‌ی بین‌الملل در عرصه‌ی فعالیت‌های ضد استعماری است. وی به علاوه از طرف دیگر، مدیر اروپا و آمریکای اتحادیه نشریات مجازی ۹۰ تا ۹۳، دبیر یادداشت‌ها و گفتگو‌های پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری Khamenei.ir انگلیسی ۹۳ تا ۹۶ و … بوده و هم اینک مدیر روابط عمومی بین‌الملل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است.

حسین پناهی درچه: اکتیو عرصه بین‌الملل رسانه است که از سال ۹۳ در اتفاق‌ها و جشنواره‌های مهم جهانی حضور داشته‌اند. عناوینی چون: مدیرعامل دفتر مرکز بین‌الملل هنر و رسانه ۹۲ تا ۹۳، مدیر تامین برنامه خارجی آیات مدیا ۹۳ تا ۹۵، مدیر تامین و توزیع آیات مدیا ۹۵ تا ۹۶ و مدیر عاملی موسسه آیات مدیا تهران از سال ۹۶ از نمونه فعالیت‌های اوست.

حتما بخوانید   اکران مستند «روزگار رضاخانی» در سینما «تک»/ مناظره زیباکلام و سجادی

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت آذر ماه سال جاری همزمان با هفته گرامیداشت بسیج به دبیری محمد خزاعی برگزار می‌شود.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “مطرح احکام تازه در جشنواره مقاومت” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : تیر ۱۷, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران