مطرح تازه ترین فرصت برای کمپانی در جشنواره فیلم «ایثار»

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “مطرح تازه ترین فرصت برای کمپانی در جشنواره فیلم «ایثار»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، فیلمسازان مستند، کوتاه داستانی، پویانمایی، نماهنگ، فیلم‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای و فیلم‌های مردمی قادر اند تا تاریخ ۲۵ خرداد ماه درمقایسه با ثبت درخواست حضور کارهای خود در جشنواره ملی فیلم ایثار اقدام کنند.

تازه ترین فرصت تحویل اثر به دبیرخانه جشنواره نیز ۳۰ خرداد‌ماه مطرح شده که باید به روش پست سفارشی یا حضوری به دبیرخانه این جشنواره نبردی تحویل داده شود.

جشنواره فیلم ایثار با اینکه محدودیتی برای کمپانی فیلم‌ها در جشنواره‌های دیگر ندارد؛ با اینحال صرفا پذیرای آثاری خواهد بود که در فاصله زمانی سال‌های ۹۳ تا ۹۶ ساخته شده‌اند.

ایثار اجتماعی، ایثار و سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، جنگ نرم، آسیب‌های اجتماعی، شهدای مدافع حرم، ایثار و کارآفرینی، بیداری اسلامی و جلوگیری از اسلام هراسی، ایثار و امید به آتی، ایثار و هم کاری‌های اجتماعی و … از نمونه موضوعاتی است که دومین جشنواره ملی فیلم ایثار به آن می‌پردازد.

دومین دوره جشنواره ایثار در شش بخش فیلم مستند، فیلم کوتاه داستانی، پویانمایی، نماهنگ، فیلم‌های مردمی و فرضیه، برنامه و فیلمنامه‌های کوتاه همراه با یک بخش ویژه برای فیلم‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای برگزار می‌شود.

دبیرخانه جشنواره در تهران، خیابان طالقانی، خیابان ملک‌الشعرای بهار (شمالی)، پلاک ۵، ساختمان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره کل امور هنری (گروه تلویزیونی بیننده) بنا شده و شماره تلفن ۰۹۱۰۷۳۴۷۱۲۴ برای رابطه با دبیرخانه مطرح شده است.

حتما بخوانید   تقریظ رهبر انقلاب «سرباز کوچک امام» را پُر فروش کرد

انتهای پیغام/ ۱۳۱

امیدواریم نوشته “مطرح تازه ترین فرصت برای کمپانی در جشنواره فیلم «ایثار»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۷
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران