معرفی تابلوهای سنگ‌چین شهدای ماندگار کردستان+ عکس ها

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “معرفی تابلوهای سنگ‌چین شهدای ماندگار کردستان+ عکس ها” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، با استناد به شعار سال ۱۳۹۶ که به وسیله رهبر معظم انقلاب اسلامی به اسم سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال نامگذاری گردیده است در این راستا آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آرتین همراه با شعار ملی سال ۱۳۹۶ شروع به تولید تابلو سنگ های نفیسی از شهدای عزیز کشورمان با عنوان شهدای ماندگار کرده و با بهره برداری از دور ریز سنگ کارخانه های سنگ‌بری برای چندین عدد از بانوان روستایی ایجاد اشتغال نموده است.

بدلیل آنکه شهدای عزیز کشورمان ماندگار هستند و باید برای در بیشتر مواقع در فکر مردم بمانند، تصمیم بر آن شد چهره  شهدا را با سنگ ایجاد کرده تا برای در بیشتر مواقع ماندگار بمانند. این حرکت از شهدای استان کردستان و شهرستان سریش آباد با ۱۵۰ شهید شروع شد.

 

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آرتین در راستای اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال ملی گام بر می دارد و به ۲۷۰ نفر از بانوان روستایی آموزش رایگان در رشته هنری سنگ‌چین داده است که این رشته  به وسیله این آموزشگاه در سازمان فنی و حرفه ای کل کشوربه ثبت رسیده است.

 

معرفی تابلو های سنگ چین شهدای ماندگار کردستان شهرستان سریش آباد 

 

معرفی تابلو های سنگ چین شهدای ماندگار کردستان شهرستان سریش آباد 

 

معرفی تابلو های سنگ چین شهدای ماندگار کردستان شهرستان سریش آباد 

انتهای پیغام/ ۱۱۲

امیدواریم نوشته “معرفی تابلوهای سنگ‌چین شهدای ماندگار کردستان+ عکس ها” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   کار تمیز فرهنگی کدام است؟/ مکان ابزار‌های فرهنگی در «حریق به اختیار»
نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران