معرفی «تاکسی سرویسی برای فاو»

در باب فرهنگ و هنر نوشته ای داریم با عنوان “معرفی «تاکسی سرویسی برای فاو»” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، کتاب «تاکسی سرویسی برای فاو» خاطرات خودنوشت محمد بلوری در دویست‌ و هشتاد و نهمین مراسم شب خاطره که ساعت ۱۵:۳۰ فردا (پنج‌شنبه سوم اسفند) در تالار اندیشه عرصه هنری اجرا می‌شود، معرفی خواهد شد.

محمد بلوری در سال ۶۵ در فاو به مقام جانبازی نائل آمد. کتاب «تاکسی‌ خدمات برای فاو» نیز در شکل خود‌نوشت تدوین شده و شرح خاطرات دوران حضور راوی در جبهه‌های جنگ و زندگی بعد از آن است. کتاب با جریان تولد بلوری شروع می‌شود و عملیات والفجر ۸ و تصرف شهر فاو، اوج خاطرات این راوی دفاع مقدس است. نوع روایت خاطرات برای مخاطب دلنشین و به اصطلاح پُر‌کشش است.

این اثر در ۷۶۰ صفحه از جانب سوره مهر چاپ و پخش شده است.

بنا بر این خبر، «شب خاطره» عنوان برنامه‌ای است که از جانب عرصه هنری با پرداختن به خاطرات رزمنده‌ها و خانواده‌هایشان در هشت سال دفاع مقدس برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم قادر اند ساعت ۱۵ روز پنج‌شنبه سوم اسفندماه، به تالار اندیشه عرصه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ مراجعه کنند.

انتهای پیغام/ ۱۲۱

امیدواریم نوشته “معرفی «تاکسی سرویسی برای فاو»” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   دوره پیشرفته کارگردانی با حضور اساتید مطرح سینما
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۲, ۱۳۹۶
دسته بندی : فرهنگ و هنر

دیدگاههای کاربران