معرفی قرآن مزین به اسم شهدای مدافع حرم، اهدایی به آستان امامین جوادین (ع)+ عکس ها

در باب حماسه و جهاد نوشته ای داریم با عنوان “معرفی قرآن مزین به اسم شهدای مدافع حرم، اهدایی به آستان امامین جوادین (ع)+ عکس ها” که امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، آیین معرفی مصحف اهدایی به آستان مقدس امامین جوادین (ع) با محوریت پاسداشت شهدای مدافع حرم عصر امروز (یکشنبه ۱۳ اسفندماه) در سالن سوره عرصه هنری برگزار شد.

محسن مومنی شریف در این مراسم اظهار داشت: شهدا راه قرآن را انتخاب و با خون خود رسالت قرآن را جاودانه کردند.

به علاوه از طرف دیگر اسماعیل رهدار مدیرکل موسسه شمس الشموس و دبیر اجرایی این مراسم گفت: به خاطر پاسداشت مظلومیت شهدای مدافع حرم و یاد شهدا هر صفحه از قرآن به اسم یکی از شهدای مدافع حرم اسم‌گذاری شده است. صفحه اول به اسم امام خمینی (ره) و مابقی صفحات به اسم شهدای مدافع حرم از ملیت های افغانستانی، لبنانی، پاکستانی، عراقی مزین شده است.

وی از اهدای این قرآن ۷۷۸ صفحه ای به آستان مقدس امامین جوادین (ع) اطلاع داد و اضافه کرد: این اثر حاصل کتابت ۳۰ نسخ نویس است که در طول لحظه ۹ ماه پایین نظر اساتید برتر و برجسته به خط نسخ فارسی و قرآنی با بهره برداری از مکتب استاد نیریزی کار کتابت را برعهده داشته اند.

انتهای پیغام/ ۱۴۱

امیدواریم نوشته “معرفی قرآن مزین به اسم شهدای مدافع حرم، اهدایی به آستان امامین جوادین (ع)+ عکس ها” مورد قبول علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

حتما بخوانید   اجرا اولین نشست 1500 شهید منطقه سه تهران
نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۱۳, ۱۳۹۶
دسته بندی : حماسه و جهاد

دیدگاههای کاربران